7. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 |  26.09.2020 ob 16.00

Aluminij

  :  

Ilirija Extra-Lux

Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik), Dedić Elmedin (1. pomoč), Šobot Danijel (2. pomoč)
Delegat: Panikvar Benjamin
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
N
Drava Ptuj 2 : 2 Aluminij
Z
Aluminij 1 : 0 Brinje Grosuplje
P
Triglav Kranj 3 : 1 Aluminij
P
Domžale 3 : 2 Aluminij
N
Aluminij 2 : 2 Bravo Mastercard
Ilirija Extra-Lux
P
Ilirija Extra-Lux 0 : 3 Domžale
Z
Bravo Mastercard 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
P
Ilirija Extra-Lux 1 : 3 Koper
Z
Mura 1 : 3 Ilirija Extra-Lux
Z
Ilirija Extra-Lux 4 : 0 A2S Celje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 7 5 1 1 14
ND Ilirija 7 1 1 5 7
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 3 2 0 1 6
ND Ilirija 3 1 0 2 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 4 3 1 0 8
ND Ilirija 4 0 1 3 4



Vse medsebojne tekme

19/20  5.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 12.09.2019, ob 16.00  Ilirija Extra-Lux - Aluminij 1:1  (0:0) 
18/19  14.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 10.11.2018, ob 14.00  Aluminij - Ilirija Extra-Lux 3:1  (0:0) 
18/19  1.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 11.08.2018, ob 17.30  Ilirija Extra-Lux - Aluminij 1:3  (0:1) 
14/15  30.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 30.05.2015, ob 17.30  - 2:0  (1:0) 
14/15  15.krog  Ljubljana-Šiška, ŠP Ilirija, 02.11.2014, ob 14.00  - 1:2  (0:1) 
13/14  21.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 30.03.2014, ob 13.00  - 1:2  (1:1) 
13/14  6.krog  Ljubljana Šiška, Športni park Ilirija - naravna, 07.09.2013, ob 17.00  - 1:2  (0:0) 

7. krog
Domžale  :  Kalcer Radomlje
Bravo Mastercard  :  Gorica
A2S Celje  :  Triglav Kranj
Aluminij  :  Ilirija Extra-Lux
Koper  :  Olimpija Ljubljana
Mura  :  Maribor
Brinje Grosuplje  :  Drava Ptuj

LESTVICA
1 Domžale 6 18
2 Maribor 6 15
3 Olimpija Ljubljana 6 13
4 Koper 6 12
5 Kalcer Radomlje 6 10
6 Ilirija Extra-Lux 6 9
7 Brinje Grosuplje 6 9
8 Aluminij 6 8
9 Mura 6 7
10 Triglav Kranj 6 6
11 Bravo Mastercard 6 4
12 Drava Ptuj 6 4
13 A2S Celje 6 4
14 Gorica 6 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 13
2. Vito Štrakl 4
Gašper Černe 4
Haris Sadiković 4
5. Tai Mateo Panić 3
Domen Ujčič 3
Enej Marsetič 3
Nejc Ajhmajer 3
Emir Saitoski 3
Ognjen Bakić 3
Maj Šolaja 3
Žan Baskera 3
Damis Šabić 3
Nikola Jovićević 3
Nik Fortuna 3
Arijan Djelovci 3
17. Jošt Pišek 2
Kristian Resanovič Kvas 2
Dario Sivonjić 2
Tai Kmetec 2

DELI NA