7. krog |  Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT |  26.09.2020 ob 13.00

Domžale

  :  

Kalcer Radomlje

Sodniki: Begič Amel (glavni sodnik), Šekić Haris (1. pomoč), Kurež Anej (2. pomoč)
Delegat: Bohinc Matjaž
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Domžale
Z
Ilirija Extra-Lux 0 : 3 Domžale
Z
Domžale 5 : 1 Drava Ptuj
Z
Brinje Grosuplje 0 : 3 Domžale
Z
Domžale 3 : 2 Aluminij
Z
Triglav Kranj 0 : 1 Domžale
Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 2 : 0 Bravo Mastercard
Z
Koper 0 : 3 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 4 : 0 Mura
P
A2S Celje 1 : 0 Kalcer Radomlje
P
Kalcer Radomlje 2 : 3 Maribor


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Domžale 5 4 0 1 12
Kalcer Radomlje 5 1 0 4 6
 
Športni park Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
Domžale 3 2 0 1 9
Kalcer Radomlje 3 1 0 2 5
 
Športni park, Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
Domžale 2 2 0 0 3
Kalcer Radomlje 2 0 0 2 1



Vse medsebojne tekme

19/20  5.krog  Domžale, Športni park Domžale, 14.09.2019, ob 18.00  Domžale - Kalcer Radomlje 3:4  (3:0) 
18/19  15.krog  Radomlje, Športni park Radomlje - pomožno igr., 17.11.2018, ob 14.00  Kalcer Radomlje - Domžale 0:1  (0:0) 
18/19  2.krog  Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 18.08.2018, ob 17.30  Domžale - Kalcer Radomlje 2:1  (1:0) 
17/18  21.krog  Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 15.04.2018, ob 13.00  Domžale - Kalcer Radomlje 4:0  (1:0) 
17/18  8.krog  Radomlje, Športni park Radomlje - pomožno igr., 30.09.2017, ob 15.30  Kalcer Radomlje - Domžale 1:2  (0:1) 

7. krog
Domžale  :  Kalcer Radomlje
Bravo Mastercard  :  Gorica
A2S Celje  :  Triglav Kranj
Aluminij  :  Ilirija Extra-Lux
Koper  :  Olimpija Ljubljana
Mura  :  Maribor
Brinje Grosuplje  :  Drava Ptuj

LESTVICA
1 Domžale 6 18
2 Maribor 6 15
3 Olimpija Ljubljana 6 13
4 Koper 6 12
5 Kalcer Radomlje 6 10
6 Ilirija Extra-Lux 6 9
7 Brinje Grosuplje 6 9
8 Aluminij 6 8
9 Mura 6 7
10 Triglav Kranj 6 6
11 Bravo Mastercard 6 4
12 Drava Ptuj 6 4
13 A2S Celje 6 4
14 Gorica 6 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 13
2. Vito Štrakl 4
Gašper Černe 4
Haris Sadiković 4
5. Tai Mateo Panić 3
Domen Ujčič 3
Enej Marsetič 3
Nejc Ajhmajer 3
Emir Saitoski 3
Ognjen Bakić 3
Maj Šolaja 3
Žan Baskera 3
Damis Šabić 3
Nikola Jovićević 3
Nik Fortuna 3
Arijan Djelovci 3
17. Jošt Pišek 2
Kristian Resanovič Kvas 2
Dario Sivonjić 2
Tai Kmetec 2

DELI NA