7. krog |  Radenci, ŠRC Slatina, Radenci |  27.09.2020 ob 16.00

Mura

  :  

Maribor

Sodniki: Golob Janko (glavni sodnik), Barovič Nejc (1. pomoč), Mileta Lovro (2. pomoč)
Delegat: Tompa Marjan
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Mura
Z
Olimpija Ljubljana 1 : 2 Mura
N
Mura 2 : 2 Gorica
P
Kalcer Radomlje 4 : 0 Mura
P
Mura 1 : 3 Ilirija Extra-Lux
Z
Drava Ptuj 1 : 2 Mura
Maribor
Z
Maribor 3 : 0 A2S Celje
Z
Maribor 11 : 1 Triglav Kranj
P
Olimpija Ljubljana 5 : 1 Maribor
Z
Maribor 5 : 0 Gorica
Z
Kalcer Radomlje 2 : 3 Maribor


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 6 1 1 4 8
Maribor 6 4 1 1 21
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 3 1 1 1 4
Maribor 3 1 1 1 7
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 3 0 0 3 4
Maribor 3 3 0 0 14



Vse medsebojne tekme

19/20  17.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 07.03.2020, ob 13.00  Maribor - Mura 3:1  (1:1) 
19/20  4.krog  Bakovci, ŠNK Bakovci, 02.10.2019, ob 15.30  Mura - Maribor 2:0  (1:0) 
18/19  17.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 09.03.2019, ob 15.00  Mura - Maribor 1:1  (0:1) 
18/19  4.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor, 01.09.2018, ob 17.00  Maribor - Mura 3:2  (1:0) 
17/18  14.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 12.11.2017, ob 14.00  Maribor - Mura 8:1  (4:0) 
17/18  1.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 02.09.2017, ob 15.30  Mura - Maribor 1:6  (0:5) 

7. krog
Domžale  :  Kalcer Radomlje
Bravo Mastercard  :  Gorica
A2S Celje  :  Triglav Kranj
Aluminij  :  Ilirija Extra-Lux
Koper  :  Olimpija Ljubljana
Mura  :  Maribor
Brinje Grosuplje  :  Drava Ptuj

LESTVICA
1 Domžale 6 18
2 Maribor 6 15
3 Olimpija Ljubljana 6 13
4 Koper 6 12
5 Kalcer Radomlje 6 10
6 Ilirija Extra-Lux 6 9
7 Brinje Grosuplje 6 9
8 Aluminij 6 8
9 Mura 6 7
10 Triglav Kranj 6 6
11 Bravo Mastercard 6 4
12 Drava Ptuj 6 4
13 A2S Celje 6 4
14 Gorica 6 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 13
2. Vito Štrakl 4
Gašper Černe 4
Haris Sadiković 4
5. Tai Mateo Panić 3
Domen Ujčič 3
Enej Marsetič 3
Nejc Ajhmajer 3
Emir Saitoski 3
Ognjen Bakić 3
Maj Šolaja 3
Žan Baskera 3
Damis Šabić 3
Nikola Jovićević 3
Nik Fortuna 3
Arijan Djelovci 3
17. Jošt Pišek 2
Kristian Resanovič Kvas 2
Dario Sivonjić 2
Tai Kmetec 2

DELI NA