7. krog |  Celje, Stadion Olimp Celje |  26.09.2020 ob 16.00

A2S Celje

  :  

Triglav Kranj

Sodniki: Veselič Samo (glavni sodnik), Marin Jan (1. pomoč), Gonza Nejc (2. pomoč)
Delegat: Majcen Domen
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

A2S Celje
P
Maribor 3 : 0 A2S Celje
P
A2S Celje 1 : 2 Olimpija Ljubljana
N
Gorica 1 : 1 A2S Celje
Z
A2S Celje 1 : 0 Kalcer Radomlje
P
Ilirija Extra-Lux 4 : 0 A2S Celje
Triglav Kranj
P
Triglav Kranj 1 : 2 Brinje Grosuplje
P
Maribor 11 : 1 Triglav Kranj
Z
Triglav Kranj 3 : 1 Aluminij
P
Olimpija Ljubljana 2 : 0 Triglav Kranj
P
Triglav Kranj 0 : 1 Domžale


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 39 18 9 12 62
Triglav Kranj 39 12 9 18 73
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 20 9 5 6 37
Triglav Kranj 20 6 5 9 38
 
Športni center Kranj tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 19 9 4 6 25
Triglav Kranj 19 6 4 9 35



Vse medsebojne tekme

19/20  6.krog  Celje, Štadion Z'dežele, 21.09.2019, ob 16.00  VOC Celje - Triglav Kranj 2:2  (1:1) 
18/19  15.krog  Celje, Arena Z'dežele, 17.11.2018, ob 14.00  VOC Celje - Triglav Kranj 3:2  (1:1) 
18/19  2.krog  Kranj, Športni center Kranj, 18.08.2018, ob 13.00  Triglav Kranj - VOC Celje 1:1  (0:1) 
17/18  26.krog  Celje, Arena Z'dežele, 27.05.2018, ob 13.00  VOC Celje - Triglav Kranj 2:1  (1:0) 
17/18  13.krog  Kranj, Športni center Kranj, 05.11.2017, ob 14.00  Triglav Kranj - VOC Celje 0:1  (0:0) 
16/17  24.krog  Kranj, ŠC Kranj - naravna trava, 13.05.2017, ob 15.00  NOGA Triglav - VOC Celje 6:0  (4:0) 
16/17  11.krog  Celje, Olimp, 16.11.2016, ob 14.00  VOC Celje - NOGA Triglav 0:7  (0:1) 
15/16  24.krog  Kranj, ŠC Kranj - glavno igrišče, 17.04.2016, ob 13.00  - 0:1  (0:0) 
15/16  9.krog  Celje, Arena Petrol, 04.10.2015, ob 11.00  - 3:1  (2:1) 
14/15  19.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 14.03.2015, ob 15.00  - 3:1  (1:0) 
14/15  4.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 20.08.2014, ob 17.30  - 1:2  (1:1) 
13/14  17.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 26.11.2013, ob 15.00  - 3:2  (2:0) 
13/14  2.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 13.08.2013, ob 20.00  - 1:6  (0:2) 
12/13  21.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 13.04.2013, ob 14.00  - 1:0  (1:0) 
12/13  6.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 19.09.2012, ob 16.30  - 0:1  (0:1) 
11/12  27.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 03.06.2012, ob 18.00  - 1:0  (1:0) 
11/12  12.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 29.10.2011, ob 15.00  - 0:0  (0:0) 
10/11  26.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 22.05.2011, ob 13.00  - 0:2  (0:0) 
10/11  11.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 23.10.2010, ob 15.30  - 1:1  (0:1) 
09/10  28.krog  Celje, Olimp, 22.05.2010, ob 16.30  - 1:2  (1:1) 
09/10  13.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 07.11.2009, ob 14.00  - 1:2  (0:0) 
08/09  28.krog  Celje, OLIMP - umetna trava, 16.05.2009, ob 16.30  - 1:2  (0:0) 
08/09  13.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 08.11.2008, ob 14.00  - 4:2  (2:1) 
07/08  16.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 24.11.2007, ob 14.00  - 1:1  (1:1) 
07/08  3.krog  Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 18.08.2007, ob 20.00  - 6:2  (1:2) 
06/07  16.krog  Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 25.11.2006, ob 14.00  - 3:3  (2:1) 
06/07  3.krog  Kranj - umetna trava, Kranj - umetna trava, 19.08.2006, ob 18.00  - 4:1  (2:0) 
05/06  22.krog  Štadion Olimp - umetna trava, 23.04.2006, ob 16.00  - 3:1  (3:0) 
05/06  9.krog  Kranj - umetna trava, 08.10.2005, ob 15.30  - 3:1  (2:0) 
04/05  21.krog  Kranj, 04.05.2005, ob 17.30  - 2:2  (1:1) 
04/05  8.krog  Skalna klet - Celje, 18.09.2004, ob 16.30  - 0:1  (0:0) 
03/04  24.krog  Kranj, 29.05.2004, ob 16.30  - 1:3  (1:1) 
03/04  11.krog  Na igrišču NK Olimp, Celje, 27.10.2003, ob 14.00  - 3:3  (1:1) 
02/03  26.krog  Na igrišču NK Olimp, Celje, 07.06.2003, ob 12.00  - 1:1  (0:0) 
02/03  13.krog  V Šenčurju pri Kranju, 02.11.2002, ob 14.00  - 0:1  (0:1) 
01/02  23.krog  Na igrišču NK Olimp, 04.05.2002, ob 16.30  - 0:1  (0:0) 
01/02  10.krog  Kranj, Mestni stadion, 07.10.2001, ob 15:30  - 0:1  (0:1) 
00/01  25.krog  Olimp, 19.05.2001, ob 17.00  - 2:1  (1:0) 
00/01  12.krog  Kranj, 17.10.2000, ob 15.00  - 8:1  (2:1) 

7. krog
Domžale  :  Kalcer Radomlje
Bravo Mastercard  :  Gorica
A2S Celje  :  Triglav Kranj
Aluminij  :  Ilirija Extra-Lux
Koper  :  Olimpija Ljubljana
Mura  :  Maribor
Brinje Grosuplje  :  Drava Ptuj

LESTVICA
1 Domžale 6 18
2 Maribor 6 15
3 Olimpija Ljubljana 6 13
4 Koper 6 12
5 Kalcer Radomlje 6 10
6 Ilirija Extra-Lux 6 9
7 Brinje Grosuplje 6 9
8 Aluminij 6 8
9 Mura 6 7
10 Triglav Kranj 6 6
11 Bravo Mastercard 6 4
12 Drava Ptuj 6 4
13 A2S Celje 6 4
14 Gorica 6 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 13
2. Vito Štrakl 4
Gašper Černe 4
Haris Sadiković 4
5. Tai Mateo Panić 3
Domen Ujčič 3
Enej Marsetič 3
Nejc Ajhmajer 3
Emir Saitoski 3
Ognjen Bakić 3
Maj Šolaja 3
Žan Baskera 3
Damis Šabić 3
Nikola Jovićević 3
Nik Fortuna 3
Arijan Djelovci 3
17. Jošt Pišek 2
Kristian Resanovič Kvas 2
Dario Sivonjić 2
Tai Kmetec 2

DELI NA