5. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 |  12.09.2020 ob 16.30

Aluminij

1 : 0

Brinje Grosuplje


Sodniki: Šabec Nik (glavni sodnik), Gajić Tomislav (1. pomoč), Šašivarević Ermin (2. pomoč)
Delegat: Kresnik Dejan
Št. gledalcev: 1
Aluminij
1 Nejc Kerhe V
5 Žan Vidovič
6 Tibor Knaus
7 Kristjan Sagadin K
8 Jan Majcen
9 Tai Kmetec
16 Staš Mlakar
18 Tim Ciganović
20 Andraž Mlinar
21 Daniel Napast
24 Vid Kovačec


Rezervni igralci
33 Grega Kušar V
3 Mark Meznarič
13 Tadej Šebalj
29 Vito Popović
66 Žak Strelec
77 Aljoša Poš
99 Aldin Demiri

Brinje Grosuplje
12 Nedžad Kanurić V
2 Tilen Filipin
3 Nik Trček
4 Tim Tomažon Beguš
5 David Petrušić
6 Jaka Nežmah
7 Zufer Shaini K
8 Jan Kovač
11 Nejc Močnik
16 Ajdin Dergić
21 Boris Bošnjović


Rezervni igralci
1 Timon Popelar V
9 Lan Jerak
10 Damis Šabić
13 Vid Gačnik
17 Žan Poljanšek
18 Gal Berdajs

Trener
Robert Pevnik

Trener
Borut Antončič

Sodnik
Nik Šabec

Zadetki
Jan Majcen (11m) 1 : 0 86'

Dogodki
Menjava Gačnik /  Filipin 25'
Tai Kmetec 49'
Nik Trček 49'
Menjava Poljanšek /  Trček 52'
Menjava Popović /  Kovačec 55'
Jan Kovač 58'
Menjava Šabić /  Močnik 66'
Daniel Napast 66'
Menjava Strelec /  Knaus 68'
Menjava Jerak /  Nežmah 72'
Tim Ciganović 74'
Menjava Demiri /  Kmetec 80'
Zufer Shaini 84'
Menjava Poš /  Sagadin 88'
Andraž Mlinar 88'
Aljoša Poš 93'
Tim Tomažon Beguš 94'
Menjava Meznarič /  Popović 95'

5. krog
Aluminij 1 : 0 Brinje Grosuplje
Mura 2 : 2 Gorica
Bravo Mastercard 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
Domžale 5 : 1 Drava Ptuj
Maribor 11 : 1 Triglav Kranj
A2S Celje 1 : 2 Olimpija Ljubljana
Koper 0 : 3 Kalcer Radomlje

LESTVICA
1 Domžale 13 32
2 Olimpija Ljubljana 13 28
3 Maribor 13 27
4 Kalcer Radomlje 13 24
5 Triglav Kranj 13 22
6 Ilirija Extra-Lux 13 19
7 Mura 13 19
8 Koper 13 17
9 A2S Celje 13 16
10 Brinje Grosuplje 13 14
11 Aluminij 13 13
12 Bravo Mastercard 13 11
13 Drava Ptuj 13 11
14 Gorica 13 5

STRELCI
1. Žan Vipotnik 16
2. Albin Ahmetaj 8
Gašper Černe 8
4. Nick Perc 7
5. Tom Kljun 6
Alen Čaušević 6
Domen Ujčič 6
Emir Saitoski 6
Nejc Medved 6
Vito Štrakl 6
Nik Fortuna 6
12. Nikola Jovićević 5
Damis Šabić 5
Žan Bracovič 5
Marko Brest 5
Tai Mateo Panić 5
Toni Lun Bončina 5
18. Haris Sadiković 4
Lazar Ikač 4
Ognjen Bakić 4

DELI NA

0