30. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT |  22.05.2021 ob 17.00

Drava Ptuj

  :  

Fužinar


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Drava Ptuj
N
Drava Ptuj 2 : 2 Nafta 1903
Z
Drava Ptuj 3 : 1 Kety Emmi Bistrica
P
Aluminij 2 : 0 Drava Ptuj
P
Drava Ptuj 0 : 4 Rudar Velenje
P
Fortis Jarenina 1 : 0 Drava Ptuj
Fužinar
N
Fortis Jarenina 0 : 0 Fužinar
P
Fužinar 3 : 4 Dravograd
P
Šampion 3 : 1 Fužinar
Z
Fužinar 2 : 1 Dravinja
P
Vipoll Veržej 3 : 0 Fužinar


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 8 1 4 3 12
KNK Fužinar, socialno podjetje 8 3 4 1 17
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 5 0 3 2 5
KNK Fužinar, socialno podjetje 5 2 3 0 10
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 3 1 1 1 7
KNK Fužinar, socialno podjetje 3 1 1 1 7



Vse medsebojne tekme

2SNL2021  2.krog  Zavrč, Športni park Zavrč, 15.08.2020, ob 17.00  Drava Ptuj - Fužinar Vzajemci 2:3  (0:1) 
2SNL1920  15.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 26.10.2019, ob 14.00  Drava Dakinda Ptuj - Fužinar Vzajemci 0:4  (0:1) 
2SNL1819  30.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 26.05.2019, ob 17.00  Fužinar Vzajemci - Drava Dakinda Ptuj 2:0  (1:0) 
2SNL1819  15.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 10.11.2018, ob 14.00  Drava Ptuj - Fužinar 0:0  (0:0) 
2SNL1718  18.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 14.03.2018, ob 15.00  Drava Ptuj - Fužinar Ravne Systems 2:2  (0:1) 
2SNL1718  3.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 19.08.2017, ob 17.00  Fužinar Ravne Systems - Drava Ptuj 2:4  (0:1) 
3.SNLS 14/15  16.krog  Ptuj, Mestni stadion, 04.04.2015, ob 16.00  - 1:1  (0:1) 
3.SNLS 14/15  3.krog  Ravne na Koroškem, mestni park ravne, 06.09.2014, ob 17.00  - 3:3  (2:1) 

30. krog
Rudar Velenje  :  Beltinci
Kety Emmi Bistrica  :  Krško
Dravograd  :  Vipoll Veržej
Fortis Jarenina  :  Maribor
Aluminij  :  Mura
Šampion  :  Dravinja
Drava Ptuj  :  Fužinar
Nafta 1903  :  VOC Celje

LESTVICA
1 Mura 12 33
2 Aluminij 12 32
3 Maribor 12 31
4 Rudar Velenje 12 29
5 VOC Celje 12 27
6 Krško 11 21
7 Fortis Jarenina 11 20
8 Dravograd 12 15
9 Drava Ptuj 12 13
10 Fužinar 12 11
11 Šampion 12 10
12 Kety Emmi Bistrica 12 9
13 Vipoll Veržej 12 9
14 Nafta 1903 12 8
15 Beltinci 12 7
16 Dravinja 12 3

STRELCI
1. Matej Cener 20
2. Adin Jahić 18
3. Aljaž Vogrinčič 16
4. Jaša Jelen 13
David Vidmajer 13
6. Lan Mesarič 12
7. Lanej Bakšič 11
8. Jan Krajnc 9
9. Jakob Nejc Ružič 8
Nejc Planšak 8
Dominik Biro 8
12. Enej Herman 7
Nejc Bezjak 7
Tin Jurić 7
Tai Meze 7
Luka Mladenović 7
Matej Kotnik 7
18. Janin Petrak 5
Lovro Golič 5
Lan Marinič 5

DELI NA