28. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 |  08.05.2021 ob 17.00

Aluminij

  :  

VOC Celje


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
Z
Aluminij 1 : 0 Krško
Z
Nafta 1903 0 : 2 Aluminij
Z
Aluminij 2 : 0 Drava Ptuj
Z
Aluminij 1 : 0 Kety Emmi Bistrica
N
Rudar Velenje 1 : 1 Aluminij
VOC Celje
P
Rudar Velenje 2 : 1 VOC Celje
Z
VOC Celje 1 : 0 Fortis Jarenina
Z
Dravograd 0 : 1 VOC Celje
Z
VOC Celje 2 : 0 Šampion
Z
Dravinja 1 : 8 VOC Celje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 35 10 9 16 49
Celje 35 16 9 10 76
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 17 8 3 6 33
Celje 17 6 3 8 35
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 18 2 6 10 16
Celje 18 10 6 2 41



Vse medsebojne tekme

19/20  7.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 21.09.2019, ob 11.00  A2S Celje - Aluminij 1:0  (0:0) 
18/19  24.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 11.05.2019, ob 11.00  Aluminij - A2S Celje 1:4  (0:2) 
18/19  11.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 20.10.2018, ob 14.00  A2S Celje - Aluminij 3:1  (2:0) 
17/18  26.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 26.05.2018, ob 17.00  Aluminij - Celje 0:0  (0:0) 
17/18  13.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 28.10.2017, ob 11.00  Celje - Aluminij 1:1  (0:0) 
16/17  26.krog  Celje, Arena Petrol, 27.05.2017, ob 12.00  Celje - Aluminij 5:1  (4:0) 
16/17  13.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 05.11.2016, ob 11.00  Aluminij - Celje 0:2  (0:1) 
15/16  21.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 17.04.2016, ob 11.00  - 2:1  (1:0) 
15/16  8.krog  Celje - umetna trava, Olimp, 27.09.2015, ob 14.00  - 1:2  (0:1) 
14/15  14.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 07.11.2014, ob 15.00  - 4:3  (1:1) 
14/15  1.krog  Celje, Olimp umetna trava, 16.08.2014, ob 11.00  - 3:1  (1:1) 
13/14  20.krog  Celje, Olimp, 29.03.2014, ob 11.00  - 3:1  (2:0) 
13/14  5.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 28.08.2013, ob 17.30  - 5:2  (3:2) 
12/13  26.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 18.05.2013, ob 11.00  - 3:1  (2:0) 
12/13  11.krog  Celje, Olimp, 03.10.2012, ob 15.30  - 3:3  (1:1) 
11/12  20.krog  Celje, Olimp, 31.03.2012, ob 11.00  - 2:1  (0:1) 
11/12  5.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 03.09.2011, ob 11.00  - 2:2  (1:0) 
10/11  17.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 20.11.2010, ob 11.00  - 1:4  (1:0) 
10/11  2.krog  Celje, Arena Petrol, 21.08.2010, ob 11.00  - 4:2  (2:0) 
09/10  19.krog  Celje, Olimp, 20.03.2010, ob 11.00  - 0:1  (0:1) 
09/10  4.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 29.08.2009, ob 11.00  - 3:1  (1:0) 
08/09  16.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 23.11.2008, ob 11.00  - 1:0  (0:0) 
08/09  1.krog  Celje, Olimp, 09.08.2008, ob 18.00  - 0:0  (0:0) 
07/08  15.krog  Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 17.11.2007, ob 10.30  - 1:1  (0:1) 
07/08  2.krog  Kidričevo-pomožno travnato igr., Kidričevo-pomož.travnato igr., 18.08.2007, ob 11.00  - 4:0  (0:0) 
06/07  19.krog  Kidričevo, Kidričevo - umetna trava, 07.04.2007, ob 13.00  - 2:5  (1:4) 
06/07  6.krog  Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 16.09.2006, ob 16.30  - 1:1  (1:0) 
05/06  22.krog  Kidričevo - umetna trava, 29.04.2006, ob 10.00  - 2:3  (0:2) 
05/06  9.krog  Štadion Olimp - umetna trava, 12.10.2005, ob 16.30  - 0:0  (0:0) 
04/05  26.krog  Kidričevo, 04.06.2005, ob 10.00  - 1:6  (0:2) 
04/05  13.krog  Skalna klet - Celje, 07.11.2004, ob 12.00  - 4:0  (2:0) 
03/04  21.krog  Kidričevo, 03.05.2004, ob 18.00  - 1:0  (0:0) 
03/04  8.krog  Na igrišču NK Olimp, Celje, 27.09.2003, ob 15.30  - 4:0  (2:0) 
02/03  25.krog  Na igrišču NK Olimp Celje, 22.05.2003, ob 16.30  - 5:0  (5:0) 
02/03  12.krog  Kidričevo, 30.10.2002, ob 12.45  - 1:1  (0:1) 

28. krog
Rudar Velenje  :  Fužinar
Dravinja  :  Vipoll Veržej
Kety Emmi Bistrica  :  Nafta 1903
Dravograd  :  Beltinci
Fortis Jarenina  :  Mura
Aluminij  :  VOC Celje
Šampion  :  Maribor
Drava Ptuj  :  Krško

LESTVICA
1 Mura 12 33
2 Aluminij 12 32
3 Maribor 12 31
4 Rudar Velenje 12 29
5 VOC Celje 12 27
6 Krško 11 21
7 Fortis Jarenina 11 20
8 Dravograd 12 15
9 Drava Ptuj 12 13
10 Fužinar 12 11
11 Šampion 12 10
12 Kety Emmi Bistrica 12 9
13 Vipoll Veržej 12 9
14 Nafta 1903 12 8
15 Beltinci 12 7
16 Dravinja 12 3

STRELCI
1. Matej Cener 20
2. Adin Jahić 18
3. Aljaž Vogrinčič 16
4. Jaša Jelen 13
David Vidmajer 13
6. Lan Mesarič 12
7. Lanej Bakšič 11
8. Jan Krajnc 9
9. Jakob Nejc Ružič 8
Nejc Planšak 8
Dominik Biro 8
12. Enej Herman 7
Nejc Bezjak 7
Tin Jurić 7
Tai Meze 7
Luka Mladenović 7
Matej Kotnik 7
18. Janin Petrak 5
Lovro Golič 5
Lan Marinič 5

DELI NA