25. krog |  Celje, Stadion Olimp Celje |  21.04.2021 ob 17.00

VOC Celje

  :  

Dravograd


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

VOC Celje
P
Rudar Velenje 2 : 1 VOC Celje
Z
VOC Celje 1 : 0 Fortis Jarenina
Z
Dravograd 0 : 1 VOC Celje
Z
VOC Celje 2 : 0 Šampion
Z
Dravinja 1 : 8 VOC Celje
Dravograd
P
Dravograd 0 : 2 Mura
Z
Fužinar 3 : 4 Dravograd
P
Dravograd 0 : 1 VOC Celje
P
Krško 3 : 1 Dravograd
Z
Dravograd 2 : 0 Nafta 1903


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 36 25 4 7 103
Dravograd-Avto Grubelnik 36 7 4 25 34
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 18 15 1 2 66
Dravograd-Avto Grubelnik 18 2 1 15 14
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 18 10 3 5 37
Dravograd-Avto Grubelnik 18 5 3 10 20



Vse medsebojne tekme

20/21  10.krog  Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT, 04.10.2020, ob 11.00  Dravograd - VOC Celje 0:1  (0:1) 
19/20  12.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 26.10.2019, ob 11.00  A2S Celje - Dravograd 3:0  (1:0) 
18/19  15.krog  Dravograd, Športni center Dravograd, 17.11.2018, ob 11.00  Dravograd - A2S Celje 1:2  (0:0) 
18/19  2.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 25.08.2018, ob 10.00  A2S Celje - Dravograd 6:2  (4:2) 
17/18  18.krog  Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT, 24.03.2018, ob 11.00  Koroška Dravograd - Celje 0:2  (0:1) 
17/18  5.krog  Celje - Olimp, Stadion Olimp Celje, 02.09.2017, ob 11.00  Celje - Koroška Dravograd 6:2  (2:1) 
16/17  24.krog  Celje, Olimp, 13.05.2017, ob 17.30  Celje - Dravograd-Avto Grubelnik 7:0  (4:0) 
16/17  11.krog  Dravograd, Športni center-umetna trava, 19.10.2016, ob 16.00  Dravograd-Avto Grubelnik - Celje 0:0  (0:0) 
15/16  15.krog  Celje, Olimp, umetna trava, 21.11.2015, ob 9.30  - 3:2  (3:2) 
15/16  2.krog  Dravograd športni center, umetna trava, 22.08.2015, ob 11.00  - 0:1  (0:0) 
14/15  19.krog  Dravograd, ŠC Dravograd-umetna trava, 04.04.2015, ob 11.00  - 0:4  (0:2) 
14/15  6.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 01.10.2014, ob 18.30  - 1:0  (1:0) 
13/14  16.krog  Dravograd, ŠC Dravograd- umetna trava, 10.11.2013, ob 11.00  - 3:1  (3:0) 
13/14  1.krog  Celje, Olimp, 10.08.2013, ob 10.30  - 0:1  (0:0) 
12/13  24.krog  Dravograd, Športni center-umetna trava, 04.05.2013, ob 11.00  - 1:4  (0:3) 
12/13  9.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 22.09.2012, ob 11.00  - 9:1  (3:1) 
11/12  19.krog  ŠC Dravograd, ŠC Dravograd - umetna trava, 24.03.2012, ob 11.00  - 0:9  (0:4) 
11/12  4.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 27.08.2011, ob 10.00  - 5:0  (1:0) 
10/11  20.krog  Celje, Olimp, 19.03.2011, ob 15.00  - 2:2  (2:1) 
10/11  5.krog  Dravograd, Športni center Dravograd, 04.09.2010, ob 11.00  - 1:1  (0:1) 
09/10  24.krog  Celje, Arena Petrol, 24.04.2010, ob 11.00  - 3:1  (1:0) 
09/10  9.krog  Dravograd, ŠPORTNI CENTER, 03.10.2009, ob 11.00  - 0:3  (0:2) 
08/09  19.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 21.03.2009, ob 11.00  - 1:2  (0:1) 
08/09  4.krog  Dravograd, ŠPORNI CENTER DRAVOGRAD, 30.08.2008, ob 11.00  - 3:1  (0:0) 
07/08  23.krog  Celje, OLIMP, 10.05.2008, ob 11.00  - 2:0  (2:0) 
07/08  10.krog  Dravograd - umetna trava, Dravograd - umetne trava, 14.10.2007, ob 11.00  - 3:0  (2:0) 
06/07  26.krog  Dravograd, Dravograd, 26.05.2007, ob 16.30  - 1:0  (1:0) 
06/07  13.krog  Štadion Olimp-umetna trava, Štadion Olimp-umetna trava, 05.11.2006, ob 11.00  - 6:0  (2:0) 
05/06  25.krog  Dravograd - umetna trava, Dravograd - umetna trava, 20.05.2006, ob 11.00  - 1:3  (1:2) 
05/06  12.krog  Štadion Olimp-umetna trava, 29.10.2005, ob 15.30  - 5:0  (4:0) 
04/05  20.krog  Arena Petrol - Celje, 22.04.2005, ob 18.00  - 2:1  (0:1) 
04/05  7.krog  Dravograd, 30.09.2004, ob 16.30  - 4:2  (2:1) 
03/04  17.krog  Igrišče NK Olimp, Celje, 03.04.2004, ob 16.00  - 2:0  (1:0) 
03/04  4.krog  Dravograd, 11.09.2003, ob 17.00  - 1:2  (1:1) 
02/03  14.krog  Na igrišču NK Olimp, Celje, 09.11.2002, ob 12.00  - 3:0  (1:0) 
02/03  1.krog  Dravograd, 20.08.2002, ob 15.00  - 1:1  (1:0) 

25. krog
Maribor  :  Kety Emmi Bistrica
VOC Celje  :  Dravograd
Fužinar  :  Šampion
Krško  :  Fortis Jarenina
Beltinci  :  Vipoll Veržej
Drava Ptuj  :  Aluminij
Nafta 1903  :  Rudar Velenje
Mura  :  Dravinja

LESTVICA
1 Mura 12 33
2 Aluminij 12 32
3 Maribor 12 31
4 Rudar Velenje 12 29
5 VOC Celje 12 27
6 Krško 11 21
7 Fortis Jarenina 11 20
8 Dravograd 12 15
9 Drava Ptuj 12 13
10 Fužinar 12 11
11 Šampion 12 10
12 Kety Emmi Bistrica 12 9
13 Vipoll Veržej 12 9
14 Nafta 1903 12 8
15 Beltinci 12 7
16 Dravinja 12 3

STRELCI
1. Matej Cener 20
2. Adin Jahić 18
3. Aljaž Vogrinčič 16
4. Jaša Jelen 13
David Vidmajer 13
6. Lan Mesarič 12
7. Lanej Bakšič 11
8. Jan Krajnc 9
9. Jakob Nejc Ružič 8
Nejc Planšak 8
Dominik Biro 8
12. Enej Herman 7
Nejc Bezjak 7
Tin Jurić 7
Tai Meze 7
Luka Mladenović 7
Matej Kotnik 7
18. Janin Petrak 5
Lovro Golič 5
Lan Marinič 5

DELI NA