23. krog |  Celje, Stadion Olimp Celje |  10.04.2021 ob 17.00

VOC Celje

  :  

Dravinja


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

VOC Celje
P
Rudar Velenje 2 : 1 VOC Celje
Z
VOC Celje 1 : 0 Fortis Jarenina
Z
Dravograd 0 : 1 VOC Celje
Z
VOC Celje 2 : 0 Šampion
Z
Dravinja 1 : 8 VOC Celje
Dravinja
P
Dravinja 0 : 9 Maribor
P
Beltinci 3 : 1 Dravinja
P
Dravinja 1 : 10 Mura
P
Fužinar 2 : 1 Dravinja
P
Dravinja 1 : 8 VOC Celje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 15 13 0 2 68
Dravinja 15 2 0 13 11
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 7 6 0 1 38
Dravinja 7 1 0 6 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 8 7 0 1 30
Dravinja 8 1 0 7 4



Vse medsebojne tekme

20/21  8.krog  Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava – igrišče z UT, 23.09.2020, ob 15.30  Dravinja - VOC Celje 1:8  (0:5) 
16/17  23.krog  Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava, 05.05.2017, ob 18.00  Dravinja - Celje 0:6  (0:2) 
16/17  10.krog  Celje, Olimp, 08.10.2016, ob 15.00  Celje - Dravinja 2:1  (1:0) 
15/16  22.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 11.05.2016, ob 18.30  - 6:0  (2:0) 
15/16  9.krog  Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava, 04.10.2015, ob 11.00  - 0:1  (0:1) 
14/15  16.krog  Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava, 23.11.2014, ob 11.00  - 0:5  (0:4) 
14/15  3.krog  Celje, Olimp umetna trava, 23.08.2014, ob 11.00  - 5:1  (3:0) 
13/14  21.krog  Slov. Konjice, Dobrava, 06.04.2014, ob 11.00  - 3:2  (1:0) 
13/14  6.krog  Celje, Olimp, 31.08.2013, ob 14.00  - 6:0  (3:0) 
11/12  24.krog  Slovenske Konjice, Dobrava, 26.04.2012, ob 17.00  - 0:2  (0:1) 
11/12  9.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 01.10.2011, ob 11.00  - 16:0  (7:0) 
10/11  16.krog  Celje, Olimp, 13.11.2010, ob 18.00  - 1:5  (0:1) 
10/11  1.krog  Slovenske Konjice, Dobrava, 15.08.2010, ob 11.00  - 0:3  (0:1) 
09/10  28.krog  Slov. Konjice, Dobrava, 23.05.2010, ob 11.00  - 0:3  (0:1) 
09/10  13.krog  Celje, Olimp, 04.11.2009, ob 19.00  - 2:0  (0:0) 

23. krog
VOC Celje  :  Dravinja
Fužinar  :  Vipoll Veržej
Aluminij  :  Rudar Velenje
Krško  :  Šampion
Beltinci  :  Kety Emmi Bistrica
Drava Ptuj  :  Fortis Jarenina
Nafta 1903  :  Dravograd
Mura  :  Maribor

LESTVICA
1 Mura 12 33
2 Aluminij 12 32
3 Maribor 12 31
4 Rudar Velenje 12 29
5 VOC Celje 12 27
6 Krško 11 21
7 Fortis Jarenina 11 20
8 Dravograd 12 15
9 Drava Ptuj 12 13
10 Fužinar 12 11
11 Šampion 12 10
12 Kety Emmi Bistrica 12 9
13 Vipoll Veržej 12 9
14 Nafta 1903 12 8
15 Beltinci 12 7
16 Dravinja 12 3

STRELCI
1. Matej Cener 20
2. Adin Jahić 18
3. Aljaž Vogrinčič 16
4. Jaša Jelen 13
David Vidmajer 13
6. Lan Mesarič 12
7. Lanej Bakšič 11
8. Jan Krajnc 9
9. Jakob Nejc Ružič 8
Nejc Planšak 8
Dominik Biro 8
12. Enej Herman 7
Nejc Bezjak 7
Tin Jurić 7
Tai Meze 7
Luka Mladenović 7
Matej Kotnik 7
18. Janin Petrak 5
Lovro Golič 5
Lan Marinič 5

DELI NA