20. krog |  Celje, Stadion Olimp Celje |  20.03.2021 ob 15.00

Šampion

  :  

Aluminij


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Šampion
Z
Šampion 4 : 2 Beltinci
P
Mura 4 : 0 Šampion
Z
Šampion 3 : 1 Fužinar
P
VOC Celje 2 : 0 Šampion
P
Šampion 0 : 6 Krško
Aluminij
Z
Aluminij 1 : 0 Krško
Z
Nafta 1903 0 : 2 Aluminij
Z
Aluminij 2 : 0 Drava Ptuj
Z
Aluminij 1 : 0 Kety Emmi Bistrica
N
Rudar Velenje 1 : 1 Aluminij


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Šampion 31 9 4 18 33
Aluminij 31 18 4 9 87
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Šampion 15 6 2 7 20
Aluminij 15 7 2 6 29
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Šampion 16 3 2 11 13
Aluminij 16 11 2 3 58



Vse medsebojne tekme

20/21  5.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 05.09.2020, ob 11.00  Aluminij - Šampion 8:0  (5:0) 
19/20  14.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 09.11.2019, ob 11.30  Šampion - Aluminij 0:3  (0:2) 
19/20  1.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 17.08.2019, ob 11.00  Aluminij - Šampion 6:0  (3:0) 
18/19  15.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 18.11.2018, ob 11.00  Aluminij - Šampion 1:0  (1:0) 
18/19  2.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 25.08.2018, ob 15.00  Šampion - Aluminij 1:4  (0:2) 
17/18  19.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 31.03.2018, ob 11.00  Aluminij - Šampion 10:1  (6:1) 
17/18  6.krog  Celje - Olimp, Stadion Olimp Celje, 09.09.2017, ob 12.30  Šampion - Aluminij 2:0  (1:0) 
16/17  20.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 15.04.2017, ob 11.00  Šampion - Aluminij 3:0  (2:0) 
16/17  7.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 17.09.2016, ob 11.00  Aluminij - Šampion 2:0  (0:0) 
15/16  15.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 20.11.2015, ob 15.00  - 5:0  (0:0) 
15/16  2.krog  Celje, Igrišče Olimp - umetna trava, 23.08.2015, ob 11.00  - 1:2  (0:0) 
14/15  21.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 25.04.2015, ob 13.00  - 1:4  (1:2) 
14/15  8.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 23.09.2014, ob 17.00  - 6:0  (3:0) 
13/14  28.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 23.05.2014, ob 17.00  - 6:1  (3:0) 
13/14  13.krog  Celje, Olimp, umetna trava, 20.10.2013, ob 16.00  - 3:1  (3:0) 
12/13  19.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 23.03.2013, ob 11.00  - 3:0  (1:0) 
12/13  4.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 25.08.2012, ob 10.00  - 0:7  (0:3) 
11/12  27.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 19.05.2012, ob 11.00  - 3:1  (2:0) 
11/12  12.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 22.10.2011, ob 15.30  - 0:1  (0:0) 
10/11  18.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 05.03.2011, ob 10.30  - 0:3  (0:2) 
10/11  3.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 25.08.2010, ob 17.00  - 5:0  (3:0) 
09/10  27.krog  Celje, Olimp, 16.05.2010, ob 11.00  - 3:1  (1:1) 
09/10  12.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 24.10.2009, ob 11.00  - 2:3  (0:3) 
08/09  25.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 29.04.2009, ob 16.00  - 0:0  (0:0) 
08/09  10.krog  Celje, Olimp (umetna trava), 11.10.2008, ob 15.30  - 1:1  (0:1) 
07/08  14.krog  Kidričevo - umetna trava, Kidričevo - umetna trava, 10.11.2007, ob 10.00  - 0:3  (0:1) 
07/08  1.krog  Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp, umetna trava, 11.08.2007, ob 18.00  - 0:0  (0:0) 
06/07  24.krog  Celje, Štadion Olimp-umetna trava, 13.05.2007, ob 10.30  - 3:1  (1:0) 
06/07  11.krog  Kidričevo-umetna trava, Kidričevo-umetna trava, 22.10.2006, ob 10.00  - 1:1  (0:0) 
05/06  23.krog  Na igrišču v Žalcu, 06.05.2006, ob 16.30  - 2:1  (0:1) 
05/06  10.krog  Kidričevo, 15.10.2005, ob 10.00  - 0:3  (0:1) 

20. krog
Maribor  :  Krško
Vipoll Veržej  :  Nafta 1903
Dravinja  :  Drava Ptuj
Kety Emmi Bistrica  :  Fortis Jarenina
Dravograd  :  Rudar Velenje
Šampion  :  Aluminij
Beltinci  :  VOC Celje
Mura  :  Fužinar

LESTVICA
1 Mura 12 33
2 Aluminij 12 32
3 Maribor 12 31
4 Rudar Velenje 12 29
5 VOC Celje 12 27
6 Krško 11 21
7 Fortis Jarenina 11 20
8 Dravograd 12 15
9 Drava Ptuj 12 13
10 Fužinar 12 11
11 Šampion 12 10
12 Kety Emmi Bistrica 12 9
13 Vipoll Veržej 12 9
14 Nafta 1903 12 8
15 Beltinci 12 7
16 Dravinja 12 3

STRELCI
1. Matej Cener 20
2. Adin Jahić 18
3. Aljaž Vogrinčič 16
4. Jaša Jelen 13
David Vidmajer 13
6. Lan Mesarič 12
7. Lanej Bakšič 11
8. Jan Krajnc 9
9. Jakob Nejc Ružič 8
Nejc Planšak 8
Dominik Biro 8
12. Enej Herman 7
Nejc Bezjak 7
Tin Jurić 7
Tai Meze 7
Luka Mladenović 7
Matej Kotnik 7
18. Janin Petrak 5
Lovro Golič 5
Lan Marinič 5

DELI NA