17. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 |  PRELOŽENO

Aluminij

  :  

Maribor


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
Z
Aluminij 1 : 0 Krško
Z
Nafta 1903 0 : 2 Aluminij
Z
Aluminij 2 : 0 Drava Ptuj
Z
Aluminij 1 : 0 Kety Emmi Bistrica
N
Rudar Velenje 1 : 1 Aluminij
Maribor
Z
Dravinja 0 : 9 Maribor
Z
Maribor 19 : 0 Vipoll Veržej
Z
Kety Emmi Bistrica 0 : 6 Maribor
Z
Beltinci 0 : 2 Maribor
Z
Maribor 7 : 0 Mura


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 37 4 4 29 26
Maribor 37 29 4 4 109
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 18 3 2 13 18
Maribor 18 13 2 3 51
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 19 1 2 16 8
Maribor 19 16 2 1 58



Vse medsebojne tekme

20/21  2.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 22.08.2020, ob 11.00  Maribor - Aluminij 0:0  (0:0) 
19/20  15.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 17.11.2019, ob 11.00  Aluminij - Maribor 2:1  (2:1) 
19/20  2.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 24.08.2019, ob 11.00  Maribor - Aluminij 1:0  (0:0) 
18/19  23.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 14.05.2019, ob 18.00  Maribor - Aluminij 2:1  (0:0) 
18/19  10.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 13.10.2018, ob 11.00  Aluminij - Maribor 1:2  (1:2) 
17/18  18.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 24.03.2018, ob 11.00  Maribor - Aluminij 1:0  (0:0) 
17/18  5.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 02.09.2017, ob 11.00  Aluminij - Maribor 0:3  (0:1) 
16/17  22.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 03.05.2017, ob 18.00  Maribor - Aluminij 2:0  (0:0) 
16/17  9.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 01.10.2016, ob 11.00  Aluminij - Maribor 0:4  (0:1) 
15/16  16.krog  Maribor, Ljudski vrt-um.trava, 05.03.2016, ob 11.00  - 1:2  (0:0) 
15/16  3.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 26.08.2015, ob 17.30  - 1:1  (0:0) 
14/15  20.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 18.04.2015, ob 11.00  - 0:1  (0:0) 
14/15  7.krog  Maribor, Ljudski vrt umetna trava, 14.09.2014, ob 16.30  - 3:0  (1:0) 
13/14  27.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 17.05.2014, ob 17.30  - 3:0  (0:0) 
13/14  12.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 13.10.2013, ob 11.00  - 0:2  (0:1) 
12/13  17.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 25.11.2012, ob 11.00  - 2:1  (1:1) 
12/13  2.krog  Maribor, Ljudski vrt - Umetna trava, 14.08.2012, ob 18.00  - 0:0  (0:0) 
11/12  28.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 27.05.2012, ob 13.00  - 3:0  (1:0) 
11/12  13.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 29.10.2011, ob 11.00  - 0:0  (0:0) 
10/11  19.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 16.03.2011, ob 15.00  - 1:5  (1:2) 
10/11  4.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 28.08.2010, ob 11.00  - 9:0  (3:0) 
09/10  17.krog  Maribor, LJUDSKI VRT-UMETNA TRAVA, 28.11.2009, ob 11.00  - 3:0  (2:0) 
09/10  2.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 22.08.2009, ob 11.00  - 2:4  (1:1) 
08/09  26.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 03.05.2009, ob 11.00  - 4:1  (2:0) 
08/09  11.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 18.10.2008, ob 11.00  - 0:6  (0:3) 
07/08  17.krog  Maribor, Ljudski vrt, 29.03.2008, ob 12.00  - 4:0  (0:0) 
07/08  4.krog  Kidričevo-pomožno travnato, Kidričevo-pomožno travnato, 02.09.2007, ob 11.00  - 4:1  (3:1) 
06/07  16.krog  Maribor, Maribor-umetna trava, 17.03.2007, ob 15.00  - 4:1  (1:1) 
06/07  3.krog  Kidričevo, Kidričevo, 26.08.2006, ob 10.00  - 0:6  (0:2) 
05/06  21.krog  Maribor - umetna trava, 22.04.2006, ob 14.00  - 6:1  (2:1) 
05/06  8.krog  Kidričevo, 01.10.2005, ob 10.00  - 2:3  (1:1) 
04/05  20.krog  Kidričevo, 23.04.2005, ob 10.00  - 0:3  (0:0) 
04/05  7.krog  Maribor, 03.11.2004, ob 11.00  - 4:1  (2:1) 
03/04  24.krog  Kidričevo, 19.05.2004, ob 18.00  - 2:4  (0:2) 
03/04  11.krog  Maribor, 18.10.2003, ob 14.00  - 5:0  (4:0) 
02/03  21.krog  Maribor, 07.05.2003, ob 16.30  - 3:1  (3:0) 
02/03  8.krog  Kidričevo, 29.09.2002, ob 13.45  - 1:4  (0:3) 

17. krog
Rudar Velenje  :  Vipoll Veržej
VOC Celje  :  Kety Emmi Bistrica
Dravograd  :  Šampion
Fortis Jarenina  :  Dravinja
Aluminij  :  Maribor
Krško  :  Fužinar
Drava Ptuj  :  Beltinci
Nafta 1903  :  Mura

LESTVICA
1 Mura 12 33
2 Aluminij 12 32
3 Maribor 12 31
4 Rudar Velenje 12 29
5 VOC Celje 12 27
6 Krško 11 21
7 Fortis Jarenina 11 20
8 Dravograd 12 15
9 Drava Ptuj 12 13
10 Fužinar 12 11
11 Šampion 12 10
12 Kety Emmi Bistrica 12 9
13 Vipoll Veržej 12 9
14 Nafta 1903 12 8
15 Beltinci 12 7
16 Dravinja 12 3

STRELCI
1. Matej Cener 20
2. Adin Jahić 18
3. Aljaž Vogrinčič 16
4. Jaša Jelen 13
David Vidmajer 13
6. Lan Mesarič 12
7. Lanej Bakšič 11
8. Jan Krajnc 9
9. Jakob Nejc Ružič 8
Nejc Planšak 8
Dominik Biro 8
12. Enej Herman 7
Nejc Bezjak 7
Tin Jurić 7
Tai Meze 7
Luka Mladenović 7
Matej Kotnik 7
18. Janin Petrak 5
Lovro Golič 5
Lan Marinič 5

DELI NA