16. krog |  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT |  PRELOŽENO

Mura

  :  

Drava Ptuj


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Mura
Z
Dravograd 0 : 2 Mura
Z
Mura 4 : 0 Šampion
Z
Dravinja 1 : 10 Mura
Z
Mura 2 : 0 Vipoll Veržej
P
Maribor 7 : 0 Mura
Drava Ptuj
N
Drava Ptuj 2 : 2 Nafta 1903
Z
Drava Ptuj 3 : 1 Kety Emmi Bistrica
P
Aluminij 2 : 0 Drava Ptuj
P
Drava Ptuj 0 : 4 Rudar Velenje
P
Fortis Jarenina 1 : 0 Drava Ptuj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 8 4 1 3 20
NK Drava Dakinda Ptuj 8 3 1 4 14
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 4 2 1 1 9
NK Drava Dakinda Ptuj 4 1 1 2 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 4 2 0 2 11
NK Drava Dakinda Ptuj 4 2 0 2 9



Vse medsebojne tekme

20/21  1.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 16.08.2020, ob 11.00  Drava Ptuj - Mura 1:3  (1:2) 
19/20  12.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 26.10.2019, ob 11.00  Mura - Drava Dakinda Ptuj 3:1  (1:0) 
18/19  17.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 23.03.2019, ob 11.00  Drava Ptuj - Mura 3:0  (2:0) 
18/19  4.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 05.09.2018, ob 16.30  Mura - Drava Ptuj 0:1  (0:0) 
17/18  15.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 11.11.2017, ob 11.00  Drava Ptuj - Mura 3:2  (2:1) 
17/18  2.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 23.08.2017, ob 17.00  Mura - Drava Ptuj 2:2  (1:1) 
16/17  20.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-igrišče z umetno travo, 15.04.2017, ob 11.00  Drava Ptuj - Mura 2:6  (0:4) 
16/17  7.krog  MURSKA SOBOTA, FAZANERIJA - UMETNA TRAVA, 17.09.2016, ob 16.30  Mura - Drava Ptuj 4:1  (3:0) 

16. krog
Maribor  :  Rudar Velenje
VOC Celje  :  Krško
Vipoll Veržej  :  Fortis Jarenina
Dravinja  :  Dravograd
Kety Emmi Bistrica  :  Šampion
Fužinar  :  Nafta 1903
Beltinci  :  Aluminij
Mura  :  Drava Ptuj

LESTVICA
1 Mura 12 33
2 Aluminij 12 32
3 Maribor 12 31
4 Rudar Velenje 12 29
5 VOC Celje 12 27
6 Krško 11 21
7 Fortis Jarenina 11 20
8 Dravograd 12 15
9 Drava Ptuj 12 13
10 Fužinar 12 11
11 Šampion 12 10
12 Kety Emmi Bistrica 12 9
13 Vipoll Veržej 12 9
14 Nafta 1903 12 8
15 Beltinci 12 7
16 Dravinja 12 3

STRELCI
1. Matej Cener 20
2. Adin Jahić 18
3. Aljaž Vogrinčič 16
4. Jaša Jelen 13
David Vidmajer 13
6. Lan Mesarič 12
7. Lanej Bakšič 11
8. Jan Krajnc 9
9. Jakob Nejc Ružič 8
Nejc Planšak 8
Dominik Biro 8
12. Enej Herman 7
Nejc Bezjak 7
Tin Jurić 7
Tai Meze 7
Luka Mladenović 7
Matej Kotnik 7
18. Janin Petrak 5
Lovro Golič 5
Lan Marinič 5

DELI NA