16. krog |  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT |  PRELOŽENO

Maribor

  :  

Rudar Velenje


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Maribor
Z
Dravinja 0 : 9 Maribor
Z
Maribor 19 : 0 Vipoll Veržej
Z
Kety Emmi Bistrica 0 : 6 Maribor
Z
Beltinci 0 : 2 Maribor
Z
Maribor 7 : 0 Mura
Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 2 : 1 VOC Celje
Z
Krško 1 : 2 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 8 : 2 Nafta 1903
Z
Drava Ptuj 0 : 4 Rudar Velenje
N
Rudar Velenje 1 : 1 Aluminij


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 36 31 3 2 137
Rudar Velenje 36 2 3 31 13
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 17 16 1 0 72
Rudar Velenje 17 0 1 16 3
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 19 15 2 2 65
Rudar Velenje 19 2 2 15 10



Vse medsebojne tekme

20/21  1.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 15.08.2020, ob 11.00  Rudar Velenje - Maribor 0:1  (0:1) 
19/20  9.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 06.10.2019, ob 11.00  Rudar Velenje - Maribor 0:3  (0:1) 
18/19  16.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 24.11.2018, ob 11.00  Maribor - Rudar Velenje 4:0  (1:0) 
18/19  3.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 01.09.2018, ob 11.00  Rudar Velenje - Maribor 0:3  (0:1) 
17/18  16.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 18.11.2017, ob 11.00  Maribor - Rudar Velenje 11:0  (4:0) 
17/18  3.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 26.08.2017, ob 11.00  Rudar Velenje - Maribor 0:11  (0:2) 
16/17  15.krog  Velenje, Umetna trava, 19.11.2016, ob 14.30  Rudar Velenje - Maribor 1:5  (0:2) 
16/17  2.krog  Ljudski vrt-umetna trava, 24.08.2016, ob 17.30  Maribor - Rudar Velenje 3:0  (2:0) 
15/16  14.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 14.11.2015, ob 14.00  - 1:0  (0:0) 
15/16  1.krog  Velenje, umetna trava, 19.08.2015, ob 18.00  - 0:3  (0:3) 
14/15  14.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 08.11.2014, ob 17.00  - 2:0  (0:0) 
14/15  1.krog  Velenje, Umetna trava, 03.09.2014, ob 18.00  - 1:3  (1:1) 
13/14  20.krog  Velenje, Umetna trava, 29.03.2014, ob 11.00  - 1:4  (1:1) 
13/14  5.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetnatrava, 29.08.2013, ob 17.30  - 3:0  (2:0) 
12/13  20.krog  Maribor, Ljudski vrt - Umetna trava, 03.04.2013, ob 15.30  - 3:0  (1:0) 
12/13  5.krog  Velenje, Umetna trava, 29.08.2012, ob 17.30  - 0:1  (0:1) 
11/12  30.krog  Maribor, Ljudski Vrt - umetna trava, 09.06.2012, ob 17.30  - 10:0  (4:0) 
11/12  15.krog  Velenje, Umetna trava, 12.11.2011, ob 11.00  - 2:2  (2:1) 
10/11  25.krog  Velenje, Umetna trava, 20.04.2011, ob 16.30  - 1:0  (1:0) 
10/11  10.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 09.10.2010, ob 12.30  - 4:1  (3:0) 
09/10  18.krog  Velenje, Ob jezeru, 14.03.2010, ob 11.00  - 0:2  (0:1) 
09/10  3.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 26.08.2009, ob 18.00  - 6:0  (2:0) 
08/09  19.krog  Velenje, umetna trava, 22.03.2009, ob 11.00  - 0:5  (0:2) 
08/09  4.krog  Maribor, Ljudski vrt, 30.08.2008, ob 11.00  - 2:1  (2:0) 
07/08  26.krog  Velenje, Ob jezeru, 31.05.2008, ob 18.30  - 2:2  (2:1) 
07/08  13.krog  Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 04.11.2007, ob 14.00  - 5:0  (1:0) 
06/07  21.krog  Maribor, Maribor-umetna trava, 21.04.2007, ob 13.00  - 4:0  (1:0) 
06/07  8.krog  Velenje - umetna trava, Velenje - umetna trava, 01.10.2006, ob 15.00  - 2:1  (1:0) 
05/06  23.krog  Maribor - umetna trava, 06.05.2006, ob 16.30  - 2:0  (1:0) 
05/06  10.krog  Velenje - umetna trava, 16.10.2005, ob 15.30  - 0:8  (0:4) 
04/05  21.krog  Maribor - umetna trava, 27.04.2005, ob 13.00  - 7:0  (5:0) 
04/05  8.krog  Velenje igrišče z umetno travo, 06.10.2004, ob 15.30  - 0:4  (0:0) 
03/04  19.krog  Maribor, 17.04.2004, ob 16.00  - 5:1  (4:1) 
03/04  6.krog  Velenje, 24.09.2003, ob 16.00  - 0:5  (0:2) 
02/03  22.krog  Velenje, 22.04.2003, ob 16.30  - 0:2  (0:1) 
02/03  9.krog  Maribor, 05.10.2002, ob 13.30  - 0:0  (0:0) 

16. krog
Maribor  :  Rudar Velenje
VOC Celje  :  Krško
Vipoll Veržej  :  Fortis Jarenina
Dravinja  :  Dravograd
Kety Emmi Bistrica  :  Šampion
Fužinar  :  Nafta 1903
Beltinci  :  Aluminij
Mura  :  Drava Ptuj

LESTVICA
1 Mura 12 33
2 Aluminij 12 32
3 Maribor 12 31
4 Rudar Velenje 12 29
5 VOC Celje 12 27
6 Krško 11 21
7 Fortis Jarenina 11 20
8 Dravograd 12 15
9 Drava Ptuj 12 13
10 Fužinar 12 11
11 Šampion 12 10
12 Kety Emmi Bistrica 12 9
13 Vipoll Veržej 12 9
14 Nafta 1903 12 8
15 Beltinci 12 7
16 Dravinja 12 3

STRELCI
1. Matej Cener 20
2. Adin Jahić 18
3. Aljaž Vogrinčič 16
4. Jaša Jelen 13
David Vidmajer 13
6. Lan Mesarič 12
7. Lanej Bakšič 11
8. Jan Krajnc 9
9. Jakob Nejc Ružič 8
Nejc Planšak 8
Dominik Biro 8
12. Enej Herman 7
Nejc Bezjak 7
Tin Jurić 7
Tai Meze 7
Luka Mladenović 7
Matej Kotnik 7
18. Janin Petrak 5
Lovro Golič 5
Lan Marinič 5

DELI NA