14. krog |  Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT |  PRELOŽENO

Dravograd

  :  

Maribor


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Dravograd
P
Dravograd 0 : 2 Mura
Z
Fužinar 3 : 4 Dravograd
P
Dravograd 0 : 1 VOC Celje
P
Krško 3 : 1 Dravograd
Z
Dravograd 2 : 0 Nafta 1903
Maribor
Z
Dravinja 0 : 9 Maribor
Z
Maribor 19 : 0 Vipoll Veržej
Z
Kety Emmi Bistrica 0 : 6 Maribor
Z
Beltinci 0 : 2 Maribor
Z
Maribor 7 : 0 Mura


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 35 2 7 26 12
Maribor 35 26 7 2 129
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 18 2 5 11 10
Maribor 18 11 5 2 56
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 17 0 2 15 2
Maribor 17 15 2 0 73



Vse medsebojne tekme

19/20  7.krog  Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT, 21.09.2019, ob 11.00  Dravograd - Maribor 0:7  (0:3) 
18/19  14.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 10.11.2018, ob 11.00  Maribor - Dravograd 0:0  (0:0) 
18/19  1.krog  Dravograd, Športni center Dravograd, 26.09.2018, ob 15.30  Dravograd - Maribor 1:2  (0:2) 
17/18  23.krog  Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT, 06.05.2018, ob 13.00  Koroška Dravograd - Maribor 1:0  (0:0) 
17/18  10.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 07.10.2017, ob 11.00  Maribor - Koroška Dravograd 9:0  (5:0) 
16/17  20.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 15.04.2017, ob 11.00  Maribor - Dravograd-Avto Grubelnik 5:0  (3:0) 
16/17  7.krog  Dravograd, Športni center-umetna trava, 17.09.2016, ob 11.00  Dravograd-Avto Grubelnik - Maribor 1:6  (1:2) 
15/16  23.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 24.05.2016, ob 18.30  - 6:0  (2:0) 
15/16  10.krog  Dravograd, Športni center-umetna trava, 10.10.2015, ob 11.00  - 0:4  (0:2) 
14/15  25.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 22.05.2015, ob 19.00  - 1:0  (0:0) 
14/15  12.krog  Športni park Dravograd, glavno igrišče, 25.10.2014, ob 11.00  - 0:4  (0:1) 
13/14  30.krog  Dravograd, ŠC naravna trava, 07.06.2014, ob 12.00  - 1:7  (1:1) 
13/14  15.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 31.10.2013, ob 11.00  - 2:0  (1:0) 
12/13  30.krog  Dravograd, ŠC Dravograd- naravna trava, 15.06.2013, ob 11.00  - 0:3  (0:2) 
12/13  15.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 04.11.2012, ob 15.00  - 5:0  (3:0) 
11/12  27.krog  Dravograd, Glavno igrišče, 19.05.2012, ob 11.00  - 0:0  (0:0) 
11/12  12.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 22.10.2011, ob 15.30  - 8:0  (4:0) 
10/11  22.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 02.04.2011, ob 16.00  - 6:0  (4:0) 
10/11  7.krog  DRAVOGRAD, ŠPORTNI CENTER DRAVOGRAD, 18.09.2010, ob 11.00  - 0:0  (0:0) 
09/10  22.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 10.04.2010, ob 13.00  - 1:0  (0:0) 
09/10  7.krog  Dravograd, Športni center Dravograd, 19.09.2009, ob 11.00  - 0:7  (0:2) 
08/09  29.krog  Dravograd, ŠPORTNI CENTER, 20.05.2009, ob 17.30  - 2:1  (1:1) 
08/09  14.krog  Maribor, Ljudski vrt, 08.11.2008, ob 11.00  - 4:1  (1:1) 
07/08  24.krog  Dravograd, Športni center, 13.05.2008, ob 17.00  - 1:1  (1:0) 
07/08  11.krog  Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 21.10.2007, ob 11.00  - 3:0  (2:0) 
06/07  23.krog  Maribor, Maribor-umetna trava, 05.05.2007, ob 16.30  - 2:0  (2:0) 
06/07  10.krog  Dravograd - umetna trava, Dravograd - umetna trava, 13.10.2006, ob 16.30  - 1:1  (0:0) 
05/06  18.krog  Maribor - umetna trava, 01.04.2006, ob 14.00  - 10:0  (5:0) 
05/06  5.krog  Dravograd - umetna trava, 10.09.2005, ob 11.00  - 0:6  (0:1) 
04/05  14.krog  Dravograd, 14.11.2004, ob 14.00  - 0:2  (0:0) 
04/05  1.krog  Maribor, 14.08.2004, ob 17.00  - 1:1  (1:0) 
03/04  20.krog  Dravograd, 24.04.2004, ob 11.00  - 2:2  (1:2) 
03/04  7.krog  Maribor, 20.09.2003, ob 16.30  - 7:0  (4:0) 
02/03  23.krog  Maribor, 03.05.2003, ob 16.30  - 3:0  (0:0) 
02/03  10.krog  Dravograd, 16.10.2002, ob 16.30  - 0:3  (0:2) 

14. krog
Rudar Velenje  :  Mura
Kety Emmi Bistrica  :  Dravinja
Dravograd  :  Maribor
Fortis Jarenina  :  Beltinci
Aluminij  :  Fužinar
Šampion  :  Vipoll Veržej
Drava Ptuj  :  VOC Celje
Nafta 1903  :  Krško

LESTVICA
1 Mura 12 33
2 Aluminij 12 32
3 Maribor 12 31
4 Rudar Velenje 12 29
5 VOC Celje 12 27
6 Krško 11 21
7 Fortis Jarenina 11 20
8 Dravograd 12 15
9 Drava Ptuj 12 13
10 Fužinar 12 11
11 Šampion 12 10
12 Kety Emmi Bistrica 12 9
13 Vipoll Veržej 12 9
14 Nafta 1903 12 8
15 Beltinci 12 7
16 Dravinja 12 3

STRELCI
1. Matej Cener 20
2. Adin Jahić 18
3. Aljaž Vogrinčič 16
4. Jaša Jelen 13
David Vidmajer 13
6. Lan Mesarič 12
7. Lanej Bakšič 11
8. Jan Krajnc 9
9. Jakob Nejc Ružič 8
Nejc Planšak 8
Dominik Biro 8
12. Enej Herman 7
Nejc Bezjak 7
Tin Jurić 7
Tai Meze 7
Luka Mladenović 7
Matej Kotnik 7
18. Janin Petrak 5
Lovro Golič 5
Lan Marinič 5

DELI NA