14. krog |  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT |  PRELOŽENO

Kety Emmi Bistrica

  :  

Dravinja


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Kety Emmi Bistrica
Z
Kety Emmi Bistrica 4 : 2 Vipoll Veržej
P
Drava Ptuj 3 : 1 Kety Emmi Bistrica
P
Kety Emmi Bistrica 0 : 6 Maribor
P
Aluminij 1 : 0 Kety Emmi Bistrica
Z
Kety Emmi Bistrica 4 : 1 Beltinci
Dravinja
P
Dravinja 0 : 9 Maribor
P
Beltinci 3 : 1 Dravinja
P
Dravinja 1 : 10 Mura
P
Fužinar 2 : 1 Dravinja
P
Dravinja 1 : 8 VOC Celje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aha Emmi Bistrica 10 3 3 4 21
Dravinja 10 4 3 3 21
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Aha Emmi Bistrica 5 1 2 2 9
Dravinja 5 2 2 1 14
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Aha Emmi Bistrica 5 2 1 2 12
Dravinja 5 2 1 2 7



Vse medsebojne tekme

16/17  21.krog  Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava, 26.04.2017, ob 17.30  Dravinja - Kety Emmi Bistrica 0:4  (0:1) 
16/17  8.krog  Slovenska Bistrica, Športni park-umetna trava, 27.09.2016, ob 17.00  Kety Emmi Bistrica - Dravinja 2:2  (0:0) 
15/16  20.krog  Slovenska Bistrica, Športni park, 02.04.2016, ob 16.00  - 6:0  (5:0) 
15/16  7.krog  Slovenske Konjice, Dobrava, 20.09.2015, ob 11.00  - 1:5  (1:2) 
14/15  14.krog  Slovenska Bistrica, Slovenska Bistrica-um. trava, 08.11.2014, ob 11.00  - 0:0  (0:0) 
14/15  1.krog  Slovenske Konjice, Dobrava, 17.08.2014, ob 11.00  - 3:1  (0:1) 
13/14  30.krog  Slovenske Konjice, Dobrava, 07.06.2014, ob 12.00  - 1:1  (1:1) 
13/14  15.krog  Slovenska Bistrica, Slovenska Bistrica, 02.11.2013, ob 11.00  - 1:3  (1:0) 
09/10  24.krog  Slovenska Bistrica, Športni park - Umetna trava, 24.04.2010, ob 11.00  - 0:9  (0:3) 
09/10  9.krog  Slovenske Konjice, Dobrava, 04.10.2009, ob 11.00  - 2:1  (1:0) 

14. krog
Rudar Velenje  :  Mura
Kety Emmi Bistrica  :  Dravinja
Dravograd  :  Maribor
Fortis Jarenina  :  Beltinci
Aluminij  :  Fužinar
Šampion  :  Vipoll Veržej
Drava Ptuj  :  VOC Celje
Nafta 1903  :  Krško

LESTVICA
1 Mura 12 33
2 Aluminij 12 32
3 Maribor 12 31
4 Rudar Velenje 12 29
5 VOC Celje 12 27
6 Krško 11 21
7 Fortis Jarenina 11 20
8 Dravograd 12 15
9 Drava Ptuj 12 13
10 Fužinar 12 11
11 Šampion 12 10
12 Kety Emmi Bistrica 12 9
13 Vipoll Veržej 12 9
14 Nafta 1903 12 8
15 Beltinci 12 7
16 Dravinja 12 3

STRELCI
1. Matej Cener 20
2. Adin Jahić 18
3. Aljaž Vogrinčič 16
4. Jaša Jelen 13
David Vidmajer 13
6. Lan Mesarič 12
7. Lanej Bakšič 11
8. Jan Krajnc 9
9. Jakob Nejc Ružič 8
Nejc Planšak 8
Dominik Biro 8
12. Enej Herman 7
Nejc Bezjak 7
Tin Jurić 7
Tai Meze 7
Luka Mladenović 7
Matej Kotnik 7
18. Janin Petrak 5
Lovro Golič 5
Lan Marinič 5

DELI NA