13. krog |  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT |  PRELOŽENO

Maribor

  :  

Šampion


Sodniki: Bele Klemen (glavni sodnik), Ferčič Jani (1. pomoč), Djukić Dejan (2. pomoč)
Delegat: Lepej Drago
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Maribor
Z
Dravinja 0 : 9 Maribor
Z
Maribor 19 : 0 Vipoll Veržej
Z
Kety Emmi Bistrica 0 : 6 Maribor
Z
Beltinci 0 : 2 Maribor
Z
Maribor 7 : 0 Mura
Šampion
Z
Šampion 4 : 2 Beltinci
P
Mura 4 : 0 Šampion
Z
Šampion 3 : 1 Fužinar
P
VOC Celje 2 : 0 Šampion
P
Šampion 0 : 6 Krško


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 29 22 2 5 87
Šampion 29 5 2 22 28
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 14 11 2 1 42
Šampion 14 1 2 11 8
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 15 11 0 4 45
Šampion 15 4 0 11 20



Vse medsebojne tekme

19/20  11.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 19.10.2019, ob 11.00  Šampion - Maribor 0:4  (0:1) 
18/19  22.krog  Vransko, Stadion Videm Vransko, 07.05.2019, ob 18.15  Šampion - Maribor 2:4  (1:3) 
18/19  9.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 06.10.2018, ob 11.00  Maribor - Šampion 3:0  (1:0) 
17/18  15.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 11.11.2017, ob 16.00  Šampion - Maribor 0:3  (0:2) 
17/18  2.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 23.08.2017, ob 11.00  Maribor - Šampion 8:0  (4:0) 
16/17  25.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 21.05.2017, ob 17.30  Šampion - Maribor 2:3  (0:2) 
16/17  12.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 29.10.2016, ob 11.00  Maribor - Šampion 3:1  (0:1) 
15/16  18.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 19.03.2016, ob 11.00  - 2:0  (0:0) 
15/16  5.krog  Celje, Igrišče Olimp - umetna trava, 05.09.2015, ob 12.00  - 0:5  (0:1) 
14/15  18.krog  Celje, Olimp,umetna trava, 28.03.2015, ob 18.30  - 1:3  (0:2) 
14/15  5.krog  Maribor, Ljudski vrt umetna trava, 30.08.2014, ob 17.00  - 9:0  (5:0) 
13/14  16.krog  Celje, Olimp umetna trava, 09.11.2013, ob 17.30  - 3:4  (1:3) 
13/14  1.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 09.08.2013, ob 19.00  - 2:1  (1:0) 
12/13  27.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 24.05.2013, ob 20.00  - 2:0  (0:0) 
12/13  12.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 14.10.2012, ob 16.00  - 1:6  (0:2) 
11/12  23.krog  Maribor, Ljudki vrt - umetna trava, 21.04.2012, ob 16.00  - 0:1  (0:0) 
11/12  8.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 24.09.2011, ob 16.30  - 0:1  (0:1) 
10/11  30.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 01.06.2011, ob 19.00  - 1:1  (0:1) 
10/11  15.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 06.11.2010, ob 19.00  - 0:4  (0:3) 
09/10  28.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 22.05.2010, ob 11.00  - 4:1  (3:0) 
09/10  13.krog  Žalec, Stadion v Žalcu, 31.10.2009, ob 11.00  - 1:4  (0:2) 
08/09  17.krog  Maribor, LJUDSKI VRT, 08.03.2009, ob 11.00  - 3:1  (3:0) 
08/09  2.krog  Celje, Olimp (umetna trava), 16.08.2008, ob 10.30  - 2:1  (1:0) 
07/08  22.krog  Žalec, ŽALEC, 23.04.2008, ob 17.00  - 3:1  (2:0) 
07/08  9.krog  Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 06.10.2007, ob 11.00  - 2:0  (1:0) 
06/07  14.krog  Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 12.11.2006, ob 10.00  - 1:0  (0:0) 
06/07  1.krog  Na igrišču v Žalcu, Na igrišču v Žalcu, 12.08.2006, ob 18.00  - 2:1  (1:0) 
05/06  22.krog  Na igrišču v Žalcu, 29.04.2006, ob 16.30  - 3:1  (1:0) 
05/06  9.krog  Maribor - umetna trava, 12.10.2005, ob 16.30  - 2:2  (0:2) 

13. krog
Maribor  :  Šampion
VOC Celje  :  Aluminij
Vipoll Veržej  :  Dravinja
Fužinar  :  Rudar Velenje
Krško  :  Drava Ptuj
Beltinci  :  Dravograd
Nafta 1903  :  Kety Emmi Bistrica
Mura  :  Fortis Jarenina

LESTVICA
1 Mura 12 33
2 Aluminij 12 32
3 Maribor 12 31
4 Rudar Velenje 12 29
5 VOC Celje 12 27
6 Krško 11 21
7 Fortis Jarenina 11 20
8 Dravograd 12 15
9 Drava Ptuj 12 13
10 Fužinar 12 11
11 Šampion 12 10
12 Kety Emmi Bistrica 12 9
13 Vipoll Veržej 12 9
14 Nafta 1903 12 8
15 Beltinci 12 7
16 Dravinja 12 3

STRELCI
1. Matej Cener 20
2. Adin Jahić 18
3. Aljaž Vogrinčič 16
4. Jaša Jelen 13
David Vidmajer 13
6. Lan Mesarič 12
7. Lanej Bakšič 11
8. Jan Krajnc 9
9. Jakob Nejc Ružič 8
Nejc Planšak 8
Dominik Biro 8
12. Enej Herman 7
Nejc Bezjak 7
Tin Jurić 7
Tai Meze 7
Luka Mladenović 7
Matej Kotnik 7
18. Janin Petrak 5
Lovro Golič 5
Lan Marinič 5

DELI NA