13. krog |  Lendava, Športni park Lendava |  PRELOŽENO

Nafta 1903

  :  

Kety Emmi Bistrica


Sodniki: Gönc Ludvik (glavni sodnik), Herženjak Patrik (1. pomoč), Škrban Kaja (2. pomoč)
Delegat: Ferenčak Branko
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Nafta 1903
N
Drava Ptuj 2 : 2 Nafta 1903
P
Nafta 1903 0 : 2 Aluminij
P
Rudar Velenje 8 : 2 Nafta 1903
P
Nafta 1903 0 : 2 Fortis Jarenina
P
Dravograd 2 : 0 Nafta 1903
Kety Emmi Bistrica
Z
Kety Emmi Bistrica 4 : 2 Vipoll Veržej
P
Drava Ptuj 3 : 1 Kety Emmi Bistrica
P
Kety Emmi Bistrica 0 : 6 Maribor
P
Aluminij 1 : 0 Kety Emmi Bistrica
Z
Kety Emmi Bistrica 4 : 1 Beltinci


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Lendava 1903 26 11 4 11 44
Aha Emmi Bistrica 26 11 4 11 43
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Lendava 1903 13 6 3 4 27
Aha Emmi Bistrica 13 4 3 6 22
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Lendava 1903 13 5 1 7 17
Aha Emmi Bistrica 13 7 1 5 21



Vse medsebojne tekme

2SMLV2021  7.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 11.10.2020, ob 15.30  Kety Emmi Bistrica - Nafta 1903 2:1  (1:0) 
2SKLV2021  7.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 11.10.2020, ob 13.30  Kety Emmi Bistrica - Nafta 1903 1:0  (1:0) 
2SKLV1920  13.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 03.11.2019, ob 12.00  NK Kety Emmi Bistrica - NK Nafta 1903 2:1  (1:0) 
2SMLV1920  13.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 03.11.2019, ob 14.00  NK Kety Emmi Bistrica - NK Nafta 1903 3:2  (3:1) 
2SKLV1920  4.krog  Hotiza, Športni park Hotiza, 04.09.2019, ob 15.00  NK Nafta 1903 - NK Kety Emmi Bistrica 3:1  (1:1) 
2SMLV1920  4.krog  Hotiza, Športni park Hotiza, 04.09.2019, ob 17.00  NK Nafta 1903 - NK Kety Emmi Bistrica 2:0  (1:0) 
2SMLV1819  21.krog  Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT, 13.04.2019, ob 13.00  Nafta 1903 - NK Kety emmi Bistrica 0:0  (0:0) 
2SKLV1819  21.krog  Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT, 13.04.2019, ob 11.00  Nafta 1903 - NK Kety emmi Bistrica 4:1  (1:0) 
2SKLV1819  15.krog  Lendava, Športni park Lendava, 10.11.2018, ob 12.00  Nafta 1903 - NK Kety Emmi Bistrica 4:0  (2:0) 
2SMLV1819  15.krog  Lendava, Športni park Lendava, 10.11.2018, ob 14.00  Nafta 1903 - NK Kety Emmi Bistrica 2:3  (0:1) 
2SKLV1819  6.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 16.09.2018, ob 14.30  NK Kety Emmi Bistrica - Nafta 1903 5:0  (0:0) 
2SMLV1819  6.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 16.09.2018, ob 16.30  NK Kety Emmi Bistrica - Nafta 1903 1:1  (0:0) 
2.SML V 15/16  19.krog  Slovenska Bistrica, Športni park, 17.04.2016, ob 18.00  - 1:2  (0:2) 
2.SKL V 15/16  19.krog  Slovenska Bistrica, Športni park, 17.04.2016, ob 16.00  - 0:1  (0:0) 
2.SML V 15/16  6.krog  Lendava, Umetna trava, 26.09.2015, ob 13.00  - 0:2  (0:1) 
2.SKL V 15/16  6.krog  Lendava, Umetna trava, 26.09.2015, ob 11.00  - 1:1  (1:1) 
2.SKL V 14/15  22.krog  Slovenska Bistrica, Športni park, 10.05.2015, ob 15.00  - 0:1  (0:1) 
2.SML V 14/15  22.krog  Slovenska Bistrica, Športni park, 10.05.2015, ob 17.00  - 3:2  (1:2) 
2.SML V 14/15  9.krog  Lendava, Umetna trava-Lendava, 19.10.2014, ob 15.30  - 1:1  (1:0) 
2.SKL V 14/15  9.krog  Lendava, Umetna trava Lendava, 19.10.2014, ob 13.30  - 1:0  (1:0) 
3.SNLV 13/14  24.krog  Lendava, Športni park Lendava, 24.05.2014, ob 16.00  - 1:5  (1:2) 
2.SML V 13/14  18.krog  Slovenska Bistrica, Športni park, 21.04.2014, ob 17.00  - 1:4  (1:0) 
2.SKL V 13/14  18.krog  Slovenska Bistrica, Športni park, 21.04.2014, ob 15.00  - 2:1  (0:1) 
3.SNLV 13/14  11.krog  Slovenska Bistrica, Slovenska Bistrica, 02.11.2013, ob 14.00  - 0:1  (0:0) 
2.SML V 13/14  5.krog  Lendava, Športni park, 15.09.2013, ob 13.00  - 1:5  (1:1) 
2.SKL V 13/14  5.krog  Lendava, Športni park, 15.09.2013, ob 11.00  - 7:3  (2:2) 

13. krog
Maribor  :  Šampion
VOC Celje  :  Aluminij
Vipoll Veržej  :  Dravinja
Fužinar  :  Rudar Velenje
Krško  :  Drava Ptuj
Beltinci  :  Dravograd
Nafta 1903  :  Kety Emmi Bistrica
Mura  :  Fortis Jarenina

LESTVICA
1 Mura 12 33
2 Aluminij 12 32
3 Maribor 12 31
4 Rudar Velenje 12 29
5 VOC Celje 12 27
6 Krško 11 21
7 Fortis Jarenina 11 20
8 Dravograd 12 15
9 Drava Ptuj 12 13
10 Fužinar 12 11
11 Šampion 12 10
12 Kety Emmi Bistrica 12 9
13 Vipoll Veržej 12 9
14 Nafta 1903 12 8
15 Beltinci 12 7
16 Dravinja 12 3

STRELCI
1. Matej Cener 20
2. Adin Jahić 18
3. Aljaž Vogrinčič 16
4. Jaša Jelen 13
David Vidmajer 13
6. Lan Mesarič 12
7. Lanej Bakšič 11
8. Jan Krajnc 9
9. Jakob Nejc Ružič 8
Nejc Planšak 8
Dominik Biro 8
12. Enej Herman 7
Nejc Bezjak 7
Tin Jurić 7
Tai Meze 7
Luka Mladenović 7
Matej Kotnik 7
18. Janin Petrak 5
Lovro Golič 5
Lan Marinič 5

DELI NA