9. krog |  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT |  26.09.2020 ob 11.00

Mura

2 : 0

Vipoll Veržej


Sodniki: Nemet Slavko (glavni sodnik), Zakal Pavel (1. pomoč), Matjaš Alen (2. pomoč)
Delegat: Norčič Sašo
Št. gledalcev: 1
Mura
1 Mai Rantaša V
3 Gašper Fišer
4 Bine Anželj K
7 Enej Kuzma
8 Miha Žekš
9 Oliver Ignjič
11 Aljaž Vogrinčič
14 Nejc Sečkar
18 Anej Roman Leljak
19 David Vidmajer
20 Mai Kolbl


Rezervni igralci
69 Nik Ozvatič V
5 Anej Roškar
6 Rok Šinko
10 Jakob Hočevar
15 Rene Leopold
17 Tian Kosi

Vipoll Veržej
1 Patrik Sunko V
3 Žan Horvat Herco K
4 Rok Filipič
6 Filip Holcman
8 Luka Petek
10 Filip Petek
11 Niko Osterc
13 Nejc Vundrl
15 Filip Petkovič
17 Anej Vesel
18 Miha Brus


Rezervni igralci
12 Ožbej Bohanec V
2 Jure Svetec
5 Nejc Joselito Urbanč
7 Andraž Krapec
9 Amadej Horvat
16 Žiga Švab

Trener
Simon Štrakl

Trener
Denis Ilješ

Sodnik
Slavko Nemet

Zadetki
Aljaž Vogrinčič 1 : 0 19'
Aljaž Vogrinčič 2 : 0 68'

Dogodki
Menjava Horvat /  Holcman 32'
Menjava Kosi /  Žekš 46'
Menjava Leopold /  Fišer 51'
Menjava Hočevar /  Ignjič 59'
Menjava Urbanč /  Horvat 62'
Menjava Šinko  /  Kuzma 64'

9. krog
Fužinar 2 : 1 Dravinja
Beltinci 0 : 2 Maribor
Mura 2 : 0 Vipoll Veržej
Krško 3 : 1 Dravograd
Nafta 1903 0 : 2 Fortis Jarenina
Drava Ptuj 0 : 4 Rudar Velenje
Aluminij 1 : 0 Kety Emmi Bistrica
VOC Celje 2 : 0 Šampion

LESTVICA
1 Mura 12 33
2 Aluminij 12 32
3 Maribor 12 31
4 Rudar Velenje 12 29
5 VOC Celje 12 27
6 Krško 11 21
7 Fortis Jarenina 11 20
8 Dravograd 12 15
9 Drava Ptuj 12 13
10 Fužinar 12 11
11 Šampion 12 10
12 Kety Emmi Bistrica 12 9
13 Vipoll Veržej 12 9
14 Nafta 1903 12 8
15 Beltinci 12 7
16 Dravinja 12 3

STRELCI
1. Matej Cener 20
2. Adin Jahić 18
3. Aljaž Vogrinčič 16
4. David Vidmajer 13
Jaša Jelen 13
6. Lan Mesarič 12
7. Lanej Bakšič 11
8. Jan Krajnc 9
9. Nejc Planšak 8
Dominik Biro 8
Jakob Nejc Ružič 8
12. Tai Meze 7
Matej Kotnik 7
Enej Herman 7
Luka Mladenović 7
Nejc Bezjak 7
Tin Jurić 7
18. Lovro Golič 5
Janin Petrak 5
Lan Marinič 5

DELI NA