8. krog |  Maribor, Športni park Tabor Maribor |  04.10.2020 ob 11.00  | Prenos: Stream nzs.si

ŽNK MB Tabor

1 : 3

ŽNK Krim RollJet


Sodniki: Misja Tjaša (glavni sodnik), Škrban Kaja (1. pomoč), Cifer Nina (2. pomoč)
Delegat: Mežnar Tadej
Št. gledalcev: 10
ŽNK MB Tabor
8 Eva Vamberger V
3 Nina Žižek
5 Selma Šabotić
6 Ines Krajnc
7 Tajda Tušek
11 Živa Hanžič K
13 Urška Bratuša
18 Mihaela Horvat
19 Špela Pernek
20 Zala Igerc
21 Ana Fluher


Rezervne igralke
9 Pia Ciganović
15 Aneja Lorbek
17 Maša Potočnik
23 Vita Šiftar
27 Dragana Dodik

ŽNK Krim RollJet
12 Saša Oblak V
2 Maja Angelovska
3 Jana Intihar
5 Lucija Grad
9 Katja Turk K
10 Monika Kastelec
15 Ema Erman
18 Nina Šmid
19 Nika Pintarič
20 Zala Petrič
21 Mirjam Kastelec


Rezervne igralke
4 Ela Andlovic
8 Korina Lara Janež
11 Patrija Steklačič
14 Sara Lavrenčič
17 Laura Šenk

Trener
Martin Cvetič

Trener
David Fekonja

Sodnik
Tjaša Misja

Zadetki
Ines Krajnc 1 : 0 23'
Mirjam Kastelec 1 : 1 36'
Katja Turk 1 : 2 55'
Mirjam Kastelec 1 : 3 78'

Dogodki
Tajda Tušek 8'
Maja Angelovska 25'
Menjava Ciganović /  Pernek 57'
Mirjam Kastelec 58'
Menjava Janež /  Kastelec 72'
Menjava Andlovic /  Šmid 79'
Menjava Lavrenčič /  Angelovska 81'
Menjava Lorbek /  Tušek 81'
Menjava Steklačič /  Turk 83'
Menjava Šenk /  Erman 88'
Menjava Potočnik /  Krajnc 90'
Menjava Dodik /  Šabotić 91'

8. krog
ŽNK MB Tabor 1 : 3 ŽNK Krim RollJet
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 23 : 0 Ajdovščina
ŽNK Olimpija Ljubljana 3 : 0 ŽNK Cerklje

LESTVICA
1 ŽNK Nona Pomurje Beltinci 10 30
2 ŽNK Olimpija Ljubljana 10 24
3 ŽNK Krim RollJet 9 16
4 ŽNK Radomlje 8 10
5 ŽNK MB Tabor 9 9
6 ŽNK Cerklje 9 6
7 Ajdovščina 9 0

STRELCI
1. Nina Kajzba 23
2. Mirjam Kastelec 17
3. Špela Kolbl 16
4. Zala Kuštrin 11
5. Neva Kumalić 10
Kaja Korošec 10
7. Neli Hofman 9
Sara Makovec 9
9. Barbara Kralj 8
10. Tina Paliska 7
Ana Milović 7
12. Neža Bizjak 6
13. Manja Rogan 5
Luana Zajmi 5
15. Marcela Kos 4
Ines Krajnc 4
17. Katja Turk 3
Manca Smolnikar 3
Anja Žvokelj 3
Selma Šabotić 3

DELI NA