5. krog |  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT |  06.09.2020 ob 16.30

ŽNK Krim RollJet

0 : 4

ŽNK Nona Pomurje Beltinci


Sodniki: Česen Aleksandra (glavni sodnik), Jovičić Slađana (1. pomoč), Stopar Petra (2. pomoč)
Delegat: Mijatovič Goran
Št. gledalcev: 1
ŽNK Krim RollJet
1 Saša Oblak V
3 Jana Intihar
5 Lucija Grad
9 Katja Turk K
17 Urška Žganec
18 Nina Šmid
19 Nika Pintarič
20 Zala Petrič
21 Mirjam Kastelec
77 Staša Čagran
95 Monika Kastelec


Rezervne igralke
2 Maša Kavčič
8 Maja Angelovska
10 Anita Kovačič
13 Zarja Sušnik
14 Sara Lavrenčič
15 Ema Erman
22 Ela Andlovic

ŽNK Nona Pomurje Beltinci
1 Sara Nemet V
2 Lana Golob
3 Saša Kolar
6 Kaja Korošec
7 Špela Kolbl K
8 Kim Juršnik
9 Tjaša Nemec
10 Luana Zajmi
13 Špela Rozmarič
24 Sara Makovec
99 Nina Kajzba


Rezervne igralke
66 Iva Kocijan V
5 Ines Sok
14 Melani Jelen
22 Kaja Horvat
23 Ema Horvat

Trener
David Fekonja

Trener
Sandi Bauer

Sodnik
Aleksandra Česen

Zadetki
Kaja Korošec 0 : 1 25'
Luana Zajmi 0 : 2 67'
Nina Kajzba 0 : 3 70'
Tjaša Nemec 0 : 4 88'

Dogodki
Zala Petrič 23'
Menjava Angelovska /  Čagran 46'
Nina Šmid 64'
Menjava Sušnik /  Intihar 74'
Menjava Sok /  Juršnik 74'
Urška Žganec 74'
Menjava Horvat /  Kolar 77'
Menjava Andlovic /  Šmid 81'
Menjava Horvat /  Zajmi 83'
Menjava Jelen /  Kajzba 84'
Menjava Kavčič /  Žganec 86'
Menjava Erman /  Petrič 86'

5. krog
ŽNK MB Tabor 3 : 2 ŽNK Radomlje
ŽNK Olimpija Ljubljana 10 : 0 Ajdovščina
ŽNK Krim RollJet 0 : 4 ŽNK Nona Pomurje Beltinci

LESTVICA
1 ŽNK Nona Pomurje Beltinci 10 30
2 ŽNK Olimpija Ljubljana 10 24
3 ŽNK Krim RollJet 9 16
4 ŽNK Radomlje 8 10
5 ŽNK MB Tabor 9 9
6 ŽNK Cerklje 9 6
7 Ajdovščina 9 0

STRELCI
1. Nina Kajzba 23
2. Mirjam Kastelec 17
3. Špela Kolbl 16
4. Zala Kuštrin 11
5. Neva Kumalić 10
Kaja Korošec 10
7. Neli Hofman 9
Sara Makovec 9
9. Barbara Kralj 8
10. Tina Paliska 7
Ana Milović 7
12. Neža Bizjak 6
13. Manja Rogan 5
Luana Zajmi 5
15. Marcela Kos 4
Ines Krajnc 4
17. Katja Turk 3
Manca Smolnikar 3
Anja Žvokelj 3
Selma Šabotić 3

DELI NA