21. krog |  Šenčur, Športni park Šenčur |  16.05.2021

Šenčur

  :  

Primorje eMundia


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Šenčur
P
Šenčur 1 : 2 ATET Dren Vrhnika
Z
Primorje eMundia 0 : 1 Šenčur
P
Interblock 4 : 0 Šenčur
P
Šenčur 1 : 3 Krka
Z
Šobec Lesce 1 : 2 Šenčur
Primorje eMundia
P
Vitanest Bilje 4 : 0 Primorje eMundia
P
Primorje eMundia 0 : 1 Šenčur
P
Roltek Dob 5 : 1 Primorje eMundia
P
Primorje eMundia 0 : 3 Interblock
P
Labys Mengo 28 3 : 2 Primorje eMundia


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Šenčur 10 5 1 4 12
Primorje 10 4 1 5 10
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Šenčur 4 4 0 0 9
Primorje 4 0 0 4 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Šenčur 6 1 1 4 3
Primorje 6 4 1 1 9



Vse medsebojne tekme

21/22  1.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 22.08.2021, ob 15.00  Šenčur - Primorje 3:0  (0:0) 
20/21  10.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 16.05.2021, ob 11.00  Primorje eMundia - Šenčur 0:1  (0:0) 
19/20  15.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 17.11.2019, ob 11.00  ND Primorje - Šenčur 1:1  (0:0) 
19/20  6.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 15.09.2019, ob 14.30  Šenčur - ND Primorje 3:1  (1:1) 
18/19  20.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 07.04.2019, ob 11.00  ND Primorje - NK Šenčur 3:0  (1:0) 
18/19  13.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 30.10.2018, ob 16.00  ND Primorje - NK Šenčur 2:0  (1:0) 
18/19  4.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 05.09.2018, ob 15.00  NK Šenčur - ND Primorje 2:0  (1:0) 
17/18  25.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 12.05.2018, ob 10.00  ND Primorje - Šenčur 2:1  (2:1) 
17/18  15.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 11.11.2017, ob 12.00  Primorje - Šenčur 1:0  (1:0) 
17/18  6.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 10.09.2017, ob 14.00  Šenčur - Primorje 1:0  (0:0) 

21. krog
Šenčur  :  Primorje eMundia
Interblock  :  ATET Dren Vrhnika
Krka  :  Elta Izola
Šobec Lesce  :  Arne Tabor 69
Tabor Klančar Žerjavi  :  Labys Mengo 28
Vitanest Bilje  :  Roltek Dob

LESTVICA
1 Krka 11 28
2 Roltek Dob 11 26
3 Elta Izola 11 21
4 Interblock 11 19
5 ATET Dren Vrhnika 11 17
6 Šobec Lesce 11 16
7 Tabor Klančar Žerjavi 11 15
8 Arne Tabor 69 11 14
9 Vitanest Bilje 11 12
10 Šenčur 11 11
11 Labys Mengo 28 11 4
12 Primorje eMundia 11 2

STRELCI
1. Tilen Kovačič 12
2. Jakob Ledinek Lozej 10
3. Rok Tomažič 9
4. Žiga Jerman 8
5. Uroš Stojnić 7
6. Dejan Jelić 6
Patrik Katič 6
Suvad Muratović 6
9. Marcel Kušar 5
Jure Kepic 5
Kristian Erčulj 5
Tin Šabić 5
13. Gašper Korenč 4
Mark Gliha 4
Timon Jagodic 4
Antonio Marjanica 4
Roan Jusufspahić 4
18. Vid Rupnik 3
Nik Veršnjak 3
David Šimnovec 3

DELI NA