18. krog |  Izola, Mestni stadion Izola |  24.04.2021

Elta Izola

  :  

Vitanest Bilje


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Elta Izola
N
Interblock 2 : 2 Elta Izola
P
Elta Izola 0 : 4 Krka
P
Šobec Lesce 3 : 0 Elta Izola
N
Elta Izola 1 : 1 Tabor Klančar Žerjavi
Z
Vitanest Bilje 1 : 2 Elta Izola
Vitanest Bilje
Z
Vitanest Bilje 4 : 0 Primorje eMundia
P
Roltek Dob 3 : 0 Vitanest Bilje
Z
Vitanest Bilje 4 : 2 Labys Mengo 28
P
Arne Tabor 69 4 : 0 Vitanest Bilje
P
Vitanest Bilje 1 : 2 Elta Izola


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
MNK Izola 13 5 5 3 24
Vitanest Bilje 13 3 5 5 22
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
MNK Izola 6 3 2 1 8
Vitanest Bilje 6 1 2 3 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
MNK Izola 7 2 3 2 16
Vitanest Bilje 7 2 3 2 16



Vse medsebojne tekme

20/21  7.krog  Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT, 11.10.2020, ob 17.00  Vitanest Bilje - Elta Izola 1:2  (1:1) 
17/18  25.krog  Izola, Mestni stadion Izola, 13.05.2018, ob 15.00  Elta Izola - ND Bilje 2:1  (0:1) 
17/18  17.krog  Izola, Mestni stadion Izola, 25.03.2018, ob 14.00  Elta Izola - Bilje 2:3  (1:0) 
17/18  8.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 24.09.2017, ob 14.00  Bilje - Elta Izola 3:3  (1:1) 
16/17  26.krog  Bilje, V dolinci, 21.05.2017, ob 15.00  ND Bilje - Elta Izola 4:3  (3:0) 
16/17  12.krog  Izola, Mestni štadion Izola, 29.10.2016, ob 13.00  Elta Izola - ND Bilje 1:1  (0:1) 
16/17  3.krog  V dolinci, 31.08.2016, ob 15.00  ND Bilje - Elta Izola 2:2  (1:0) 
11/12  26.krog  Izola, Mestni stadion Izola, 10.06.2012, ob 16.00  - 1:0  (0:0) 
11/12  13.krog  Bilje, V dolinci, 06.11.2011, ob 12.00  - 1:2  (0:1) 
10/11  20.krog  Bilje, V dolinci, 25.04.2011, ob 15.30  - 3:2  (1:2) 
10/11  7.krog  Izola, Mestni Stadion Izola, 25.09.2010, ob 16.00  - 2:1  (1:1) 
06/07  24.krog  Bilje, Bilje, 19.05.2007, ob 10.00  - 2:2  (1:2) 
06/07  11.krog  Izola, Izola, 21.10.2006, ob 13:00  - 0:0  (0:0) 

18. krog
Elta Izola  :  Vitanest Bilje
ATET Dren Vrhnika  :  Tabor Klančar Žerjavi
Šenčur  :  Šobec Lesce
Interblock  :  Krka
Primorje eMundia  :  Labys Mengo 28
Arne Tabor 69  :  Roltek Dob

LESTVICA
1 Krka 11 28
2 Roltek Dob 11 26
3 Elta Izola 11 21
4 Interblock 11 19
5 ATET Dren Vrhnika 11 17
6 Šobec Lesce 11 16
7 Tabor Klančar Žerjavi 11 15
8 Arne Tabor 69 11 14
9 Vitanest Bilje 11 12
10 Šenčur 11 11
11 Labys Mengo 28 11 4
12 Primorje eMundia 11 2

STRELCI
1. Tilen Kovačič 12
2. Jakob Ledinek Lozej 10
3. Rok Tomažič 9
4. Žiga Jerman 8
5. Uroš Stojnić 7
6. Dejan Jelić 6
Patrik Katič 6
Suvad Muratović 6
9. Marcel Kušar 5
Jure Kepic 5
Kristian Erčulj 5
Tin Šabić 5
13. Gašper Korenč 4
Mark Gliha 4
Timon Jagodic 4
Antonio Marjanica 4
Roan Jusufspahić 4
18. Vid Rupnik 3
Nik Veršnjak 3
David Šimnovec 3

DELI NA