13. krog |  Dob, Športni park Dob |  21.03.2021

Roltek Dob

  :  

Krka


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Roltek Dob
Z
Tabor Klančar Žerjavi 1 : 2 Roltek Dob
Z
Roltek Dob 3 : 0 Vitanest Bilje
Z
Roltek Dob 5 : 1 Primorje eMundia
N
Labys Mengo 28 1 : 1 Roltek Dob
Z
Roltek Dob 1 : 0 Arne Tabor 69
Krka
P
Krka 1 : 2 Arne Tabor 69
Z
Elta Izola 0 : 4 Krka
Z
Krka 3 : 1 ATET Dren Vrhnika
Z
Šenčur 1 : 3 Krka
N
Krka 0 : 0 Interblock


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 10 2 1 7 9
Krka 10 7 1 2 23
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 5 1 1 3 6
Krka 5 3 1 1 11
 
Portoval tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 5 1 0 4 3
Krka 5 4 0 1 12



Vse medsebojne tekme

20/21  2.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 06.09.2020, ob 16.00  Krka - Roltek Dob 2:0  (1:0) 
19/20  14.krog  Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 10.11.2019, ob 12.00  NK Roltek Dob - NK Krka 0:1  (0:1) 
19/20  5.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 02.10.2019, ob 17.00  NK Krka - NK Roltek Dob 1:0  (1:0) 
18/19  26.krog  Dob, Športni park Dob, 21.05.2019, ob 15.30  Roltek Dob - Krka 3:3  (3:1) 
18/19  14.krog  Dob, Športni park Dob, 04.11.2018, ob 12.00  Roltek Dob - Krka 1:0  (0:0) 
18/19  5.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 08.09.2018, ob 15.00  Krka - Roltek Dob 2:3  (1:0) 
10/11  20.krog  Dob pri Domžalah, Športni park Dob, 20.04.2011, ob 15.30  - 1:4  (1:2) 
10/11  7.krog  Novo mesto, Portoval - umetna trava, 22.09.2010, ob 16.00  - 2:0  (0:0) 
09/10  14.krog  Novo mesto, Portoval - umetna trava, 07.03.2010, ob 12.00  - 5:0  (3:0) 
09/10  1.krog  Dob pri Domžalah, Športni park Dob, 30.08.2009, ob 16.00  - 1:3  (1:0) 

13. krog
Elta Izola  :  ATET Dren Vrhnika
Tabor Klančar Žerjavi  :  Primorje eMundia
Vitanest Bilje  :  Šobec Lesce
Roltek Dob  :  Krka
Labys Mengo 28  :  Interblock
Arne Tabor 69  :  Šenčur

LESTVICA
1 Krka 11 28
2 Roltek Dob 11 26
3 Elta Izola 11 21
4 Interblock 11 19
5 ATET Dren Vrhnika 11 17
6 Šobec Lesce 11 16
7 Tabor Klančar Žerjavi 11 15
8 Arne Tabor 69 11 14
9 Vitanest Bilje 11 12
10 Šenčur 11 11
11 Labys Mengo 28 11 4
12 Primorje eMundia 11 2

STRELCI
1. Tilen Kovačič 12
2. Jakob Ledinek Lozej 10
3. Rok Tomažič 9
4. Žiga Jerman 8
5. Uroš Stojnić 7
6. Dejan Jelić 6
Patrik Katič 6
Suvad Muratović 6
9. Marcel Kušar 5
Jure Kepic 5
Kristian Erčulj 5
Tin Šabić 5
13. Gašper Korenč 4
Mark Gliha 4
Timon Jagodic 4
Antonio Marjanica 4
Roan Jusufspahić 4
18. Vid Rupnik 3
Nik Veršnjak 3
David Šimnovec 3

DELI NA