11. krog |  Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT |  PRELOŽENO

Interblock

  :  

Elta Izola


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Interblock
N
Tabor Klančar Žerjavi 1 : 1 Interblock
Z
Interblock 3 : 0 Vitanest Bilje
Z
Roltek Dob 1 : 2 Interblock
Z
Interblock 2 : 1 Labys Mengo 28
N
Arne Tabor 69 2 : 2 Interblock
Elta Izola
P
Elta Izola 0 : 2 Tabor Klančar Žerjavi
P
Vitanest Bilje 5 : 0 Elta Izola
P
Elta Izola 0 : 1 Roltek Dob
P
Elta Izola 1 : 2 Arne Tabor 69
P
Elta Izola 0 : 3 Primorje eMundia


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Interblock 35 22 4 9 71
MNK Izola 35 9 4 22 39
 
ŽŠD Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Interblock 17 11 2 4 38
MNK Izola 17 4 2 11 18
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Interblock 18 11 2 5 33
MNK Izola 18 5 2 11 21



Vse medsebojne tekme

U15ZA1718  14.krog  Izola, Mestni stadion Izola, 04.11.2017, ob 11.00  Elta Izola - Interblock 0:1  (0:0) 
U15ZA1718  1.krog  Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 19.08.2017, ob 17.00  Interblock - Elta Izola 1:1  (0:0) 
1.SKL 14/15  19.krog  Izola, Mestni stadion-umetna trava, 14.03.2015, ob 13.00  - 0:3  (0:1) 
1.SML 14/15  19.krog  Izola, Mestni stadion-umetna trava, 14.03.2015, ob 15.00  - 0:4  (0:1) 
1.SML 14/15  4.krog  Ljubljana, Lj Ježica - Umetna trava, 20.08.2014, ob 18.00  - 3:0  (0:0) 
1.SKL 14/15  4.krog  Ljubljana, Lj Ježica - Umetna trava, 20.08.2014, ob 16.00  - 1:0  (0:0) 
U15Z 13/14  20.krog  Ljublana, ŠP Štefana Beleta- Ježica, 29.03.2014, ob 11.00  - 1:4  (1:3) 
U15Z 13/14  5.krog  Piran, Stadion Piran - umetna trava, 28.08.2013, ob 17.00  - 3:1  (2:0) 
U15Z 12/13  27.krog  Izola, Mestni stadion Izola, 25.05.2013, ob 11.00  - 3:0  (1:0) 
U15Z 12/13  12.krog  Ljubljana, Ježica - umetna trava, 13.10.2012, ob 11.00  - 3:2  (1:1) 
U15Z 08/09  17.krog  Izola, Mestni štadion Izola, 07.03.2009, ob 15.00  - 0:3  (0:2) 
U15Z 08/09  2.krog  Ljubljana, ježica, 16.08.2008, ob 18.00  - 7:0  (3:0) 
U15Z 05/06  18.krog  ŽŠD Ljubljana-umetna trava, 01.04.2006, ob 16.00  - 0:3  (0:2) 
U15Z 05/06  5.krog  Izola, 11.09.2005, ob 17.00  - 0:0  (0:0) 
2.SNL 04/05  30.krog  Izola, 22.05.2005, ob 16.30  - 0:2  (0:1) 
2.SNL 04/05  21.krog  Centralni štadion LJ-Bežigrad, 03.04.2005, ob 15.00  - 2:1  (2:1) 
U15Z 04/05  16.krog  Izola, 20.04.2005, ob 15.00  - 3:1  (3:0) 
2.SNL 04/05  10.krog  Izola, 03.10.2004, ob 15.00  - 1:5  (0:2) 
U15Z 04/05  3.krog  Ljubljana-Ježica, 29.08.2004, ob 17.00  - 1:1  (0:1) 
U15Z 03/04  21.krog  Izola, 02.05.2004, ob 16.30  - 5:0  (3:0) 
1.SML 03/04  21.krog  Ljubljana-Ježica, 08.05.2004, ob 16.30  - 3:0  (0:0) 
1.SKL 03/04  21.krog  Ljubljana-Ježica, 08.05.2004, ob 14.30  - 1:2  (0:1) 
1.SKL 03/04  8.krog  Izola, 27.09.2003, ob 13.30  - 0:3  (0:2) 
1.SML 03/04  8.krog  Izola, 27.09.2003, ob 15.30  - 0:1  (0:1) 
U15Z 03/04  8.krog  Ljubljana-Ježica, 28.09.2003, ob 15.00  - 1:2  (0:1) 
U15Z 02/03  20.krog  Ljubljana-Ježica, 12.04.2003, ob 11.00  - 3:0  (1:0) 
U15Z 02/03  7.krog  Izola, 21.09.2002, ob 13.00  - 1:1  (0:1) 
1.SML 01/02  15.krog  Ljubljana-Ježica, 17.11.2001, ob 14.00  - 2:0  (1:0) 
1.SKL 01/02  15.krog  Ljubljana-Ježica, 17.11.2001, ob 12.00  - 2:1  (1:0) 
1.SKL 01/02  2.krog  Izola, 18.08.2001, ob 15.00  - 0:1  (0:0) 
1.SML 01/02  2.krog  Izola, 18.08.2001, ob 17.00  - 0:2  (0:1) 
1.SML 00/01  24.krog  Lj-Ježica, 13.05.2001, ob 17.00  - 4:0  (0:0) 
1.SKL 00/01  24.krog  Lj-Ježica, 13.05.2001, ob 15.00  - 3:1  (1:1) 
1.SKL 00/01  11.krog  Izola, 14.10.2000, ob 13.30  - 1:4  (0:3) 
1.SML 00/01  11.krog  Izola, 14.10.2000, ob 15.30  - 4:1  (1:1) 

11. krog
Vitanest Bilje  :  Primorje eMundia
Interblock  :  Elta Izola
Šobec Lesce  :  Labys Mengo 28
Tabor Klančar Žerjavi  :  Roltek Dob
Krka  :  Arne Tabor 69
Šenčur  :  ATET Dren Vrhnika

LESTVICA
1 Roltek Dob 7 16
2 Tabor Klančar Žerjavi 8 15
3 Primorje eMundia 5 13
4 Interblock 5 11
5 Šobec Lesce 6 10
6 Krka 6 9
7 Šenčur 5 9
8 Arne Tabor 69 6 7
9 ATET Dren Vrhnika 6 6
10 Vitanest Bilje 5 3
11 Elta Izola 7 3
12 Labys Mengo 28 6 0

STRELCI
1. Domen Žur 6
Nik Bavec 6
Andrew Agnoletti 6
4. Dejan Đuričin 4
Miha Kolenc 4
6. Aljaž Pirc 3
Gregor Piškur 3
Lovrenc Mulej 3
Miha Kopatin 3
10. Rene Širok 2
Thomas Breganti 2
Okobe Georges Diohore 2
Leon Rep 2
Bor Cerlini 2
Jakob Rems 2
Maks Pogačar 2
Val Kmetič 2
Tilen Ipavec 2
Oskar Oderlap 2
Jan Cerar 2

DELI NA