11. krog |  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci |  PRELOŽENO

Vitanest Bilje

  :  

Primorje eMundia


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Vitanest Bilje
Z
Vitanest Bilje 5 : 0 Elta Izola
P
Interblock 3 : 0 Vitanest Bilje
P
Vitanest Bilje 0 : 6 Krka
P
Šobec Lesce 4 : 1 Vitanest Bilje
P
Vitanest Bilje 0 : 3 Tabor Klančar Žerjavi
Primorje eMundia
N
Primorje eMundia 2 : 2 Krka
Z
Primorje eMundia 3 : 0 Šobec Lesce
Z
Elta Izola 0 : 3 Primorje eMundia
Z
Primorje eMundia 3 : 1 Tabor Klančar Žerjavi
Z
ATET Dren Vrhnika 1 : 3 Primorje eMundia


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 8 2 1 5 11
Primorje 8 5 1 2 16
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 5 1 1 3 6
Primorje 5 3 1 1 12
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 3 1 0 2 5
Primorje 3 2 0 1 4



Vse medsebojne tekme

19/20  14.krog  Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT, 10.11.2019, ob 14.00  Vitanest Bilje - ND Primorje 1:3  (0:2) 
19/20  5.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 08.09.2019, ob 12.00  ND Primorje - Vitanest Bilje 1:0  (0:0) 
18/19  21.krog  Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT, 14.04.2019, ob 11.00  ND Bilje - ND Primorje 0:3  (0:2) 
18/19  11.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 21.10.2018, ob 13.00  ND Primorje - ND Bilje 1:4  (0:2) 
18/19  2.krog  Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT, 26.08.2018, ob 17.30  ND Bilje - ND Primorje 2:4  (0:2) 
17/18  24.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 06.05.2018, ob 17.00  ND Bilje - ND Primorje 2:1  (1:0) 
17/18  14.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 04.11.2017, ob 14.00  Bilje - Primorje 1:1  (0:0) 
17/18  5.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 02.09.2017, ob 16.00  Primorje - Bilje 2:1  (1:1) 

11. krog
Vitanest Bilje  :  Primorje eMundia
Interblock  :  Elta Izola
Šobec Lesce  :  Labys Mengo 28
Tabor Klančar Žerjavi  :  Roltek Dob
Krka  :  Arne Tabor 69
Šenčur  :  ATET Dren Vrhnika

LESTVICA
1 Roltek Dob 7 16
2 Tabor Klančar Žerjavi 8 15
3 Primorje eMundia 5 13
4 Interblock 5 11
5 Šobec Lesce 6 10
6 Krka 6 9
7 Šenčur 5 9
8 Arne Tabor 69 6 7
9 ATET Dren Vrhnika 6 6
10 Vitanest Bilje 5 3
11 Elta Izola 7 3
12 Labys Mengo 28 6 0

STRELCI
1. Domen Žur 6
Nik Bavec 6
Andrew Agnoletti 6
4. Dejan Đuričin 4
Miha Kolenc 4
6. Aljaž Pirc 3
Gregor Piškur 3
Lovrenc Mulej 3
Miha Kopatin 3
10. Rene Širok 2
Thomas Breganti 2
Okobe Georges Diohore 2
Leon Rep 2
Bor Cerlini 2
Jakob Rems 2
Maks Pogačar 2
Val Kmetič 2
Tilen Ipavec 2
Oskar Oderlap 2
Jan Cerar 2

DELI NA