Sodniki: | Obrenović Rade (glavni sodnik), Kordež Grega (1. pomoč), Kasapović Aleksandar (2. pomoč) , Šmajc David (5. sodnik) , Klančnik Tomaž (6. sodnik) |
Delegat: | Bezjak Dušan |
Št. gledalcev: | 1 |
Interblock | ||
---|---|---|
12 | Jure Salopek | V |
3 | Žiga Kolar | K |
5 | Matic Trobec | |
6 | Oskar Oderlap | |
7 | Lan Pogačar | |
8 | Anže Benček | |
10 | Žan Debeljak | |
11 | Leon Rep | |
13 | David Radić | |
16 | Enej Brus | |
17 | Tilen Šlibar | |
Rezervni igralci |
||
1 | Mark Popović | V |
4 | Dino Japić | |
9 | Nikola Blagojević Jotić | |
14 | Juš Žagar | |
18 | Eldin Koštić | |
19 | Lovrenc Mulej | |
20 | Natan Zver |
Šenčur | ||
---|---|---|
1 | Maks Židan | V |
3 | Lenart Gantar | |
4 | Mateo Klarić | K |
6 | Mark Savinšek | |
7 | Luka Hvasti | |
8 | Rok Jamšek | |
9 | Martin Podobnik | |
10 | Valmir Puka | |
11 | Blaž Jamšek | |
15 | Lovro Arzenšek | |
19 | Mark Stanković | |
Rezervni igralci |
||
12 | Aljaž Kordič | V |
2 | Juš Egart | |
13 | Aldin Jakupović | |
16 | Dejan Maksimović | |
17 | Nejc Ajdovec | |
21 | Jernej Remic |
Trener |
---|
Darin Vitanc |
Trener |
---|
Luka Markič |
Sodnik | ||
---|---|---|
Rade Obrenović |
Zadetki | |||
---|---|---|---|
Luka Hvasti | 0 : 1 | 45' | |
Aldin Jakupović | 0 : 2 | 92' |
Dogodki | ||||
---|---|---|---|---|
Maks Židan | 39' | |||
Lan Pogačar | 43' | |||
Tilen Šlibar | 44' | |||
Anže Benček | 47' | |||
Martin Podobnik | 50' | |||
Mulej / Benček | 61' | |||
Remic / Podobnik | 63' | |||
Maksimović / Puka | 67' | |||
Koštić / Šlibar | 70' | |||
Jakupović / Jamšek | 70' | |||
Žagar / Pogačar | 74' | |||
Blagojević Jotić / Rep | 81' | |||
Ajdovec / Hvasti | 81' | |||
Zver / Kolar | 85' | |||
Aldin Jakupović | 88' | |||
Egart / Arzenšek | 92' |
9. krog | ||
---|---|---|
Interblock | 0 : 2 | Šenčur |
Krka | 5 : 0 | ATET Dren Vrhnika |
Roltek Dob | 5 : 3 | Primorje eMundia |
Vitanest Bilje | 3 : 0 | Labys Mengo 28 |
Tabor Klančar Žerjavi | 5 : 0 | Arne Tabor 69 |
Šobec Lesce | 2 : 1 | Elta Izola |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Roltek Dob | 11 | 26 | |
2 | Krka | 11 | 24 | |
3 | Šenčur | 11 | 22 | |
4 | Tabor Klančar Žerjavi | 11 | 22 | |
5 | Primorje eMundia | 11 | 19 | |
6 | Interblock | 11 | 19 | |
7 | Šobec Lesce | 11 | 18 | |
8 | Arne Tabor 69 | 11 | 13 | |
9 | Vitanest Bilje | 11 | 10 | |
10 | ATET Dren Vrhnika | 11 | 6 | |
11 | Elta Izola | 11 | 4 | |
12 | Labys Mengo 28 | 11 | 2 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Domen Žur | 10 |
2. | Nik Bavec | 7 |
Andrew Agnoletti | 7 | |
4. | Aljaž Pirc | 6 |
5. | Miha Kolenc | 5 |
Grega Rihtar | 5 | |
Gregor Piškur | 5 | |
Klemen Justin | 5 | |
Okobe Georges Diohore | 5 | |
10. | Karlo Jolić | 4 |
Milan Lapčević | 4 | |
Miha Kopatin | 4 | |
Dejan Đuričin | 4 | |
Jošt Pišek | 4 | |
Mateo Klarić | 4 | |
David Ciperle | 4 | |
Maks Fister | 4 | |
Lovrenc Mulej | 4 | |
19. | Leon Rep | 3 |
Val Kmetič | 3 |