8. krog |  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod |  18.10.2020 ob 16.00

Arne Tabor 69

  :  

Vitanest Bilje


Sodniki: Celjer Tilen (glavni sodnik), Ovnik Mihael (1. pomoč), Gregorc Jan (2. pomoč)
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Arne Tabor 69
P
Roltek Dob 2 : 1 Arne Tabor 69
Z
Arne Tabor 69 3 : 0 Labys Mengo 28
Z
Elta Izola 1 : 2 Arne Tabor 69
P
Arne Tabor 69 0 : 3 ATET Dren Vrhnika
P
Šenčur 2 : 1 Arne Tabor 69
Vitanest Bilje
Z
Vitanest Bilje 5 : 0 Elta Izola
P
Interblock 3 : 0 Vitanest Bilje
P
Vitanest Bilje 0 : 6 Krka
P
Šobec Lesce 4 : 1 Vitanest Bilje
P
Vitanest Bilje 0 : 3 Tabor Klančar Žerjavi


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 9 1 0 8 14
Vitanest Bilje 9 8 0 1 36
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 5 1 0 4 8
Vitanest Bilje 5 4 0 1 18
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 4 0 0 4 6
Vitanest Bilje 4 4 0 0 18



Vse medsebojne tekme

19/20  11.krog  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 20.10.2019, ob 15.30  Arne Tabor 69 - Vitanest Bilje 3:4  (1:1) 
19/20  2.krog  Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT, 24.08.2019, ob 17.30  Vitanest Bilje - Arne Tabor 69 6:3  (2:2) 
18/19  20.krog  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 07.04.2019, ob 17.00  Arne Tabor 69 - ND Bilje 3:2  (2:1) 
18/19  14.krog  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 04.11.2018, ob 14.00  Arne Tabor 69 - ND Bilje 1:5  (1:2) 
18/19  5.krog  Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT, 08.09.2018, ob 17.00  ND Bilje - Arne Tabor 69 5:3  (3:1) 
14/15  22.krog  LJUBLJANA, VIŽMARJE BROD, 10.05.2015, ob 17.00  - 1:4  (1:2) 
14/15  9.krog  Bilje, V dolinci, 19.10.2014, ob 15.30  - 2:0  (1:0) 
06/07  18.krog  Ljubljana, Ljubljana-Šentvid, 07.04.2007, ob 16:30  - 0:3  (0:2) 
06/07  5.krog  Bilje, Bilje, 09.09.2006, ob 17.00  - 5:0  (2:0) 

8. krog
Elta Izola 0 : 2 Tabor Klančar Žerjavi
ATET Dren Vrhnika 1 : 4 Šobec Lesce
Labys Mengo 28 0 : 4 Roltek Dob
Primorje eMundia  :  Interblock
Šenčur  :  Krka
Arne Tabor 69  :  Vitanest Bilje

LESTVICA
1 Roltek Dob 7 16
2 Tabor Klančar Žerjavi 8 15
3 Primorje eMundia 5 13
4 Interblock 5 11
5 Šobec Lesce 6 10
6 Krka 6 9
7 Šenčur 5 9
8 Arne Tabor 69 6 7
9 ATET Dren Vrhnika 6 6
10 Vitanest Bilje 5 3
11 Elta Izola 7 3
12 Labys Mengo 28 6 0

STRELCI
1. Domen Žur 6
Nik Bavec 6
Andrew Agnoletti 6
4. Dejan Đuričin 4
Miha Kolenc 4
6. Aljaž Pirc 3
Gregor Piškur 3
Lovrenc Mulej 3
Miha Kopatin 3
10. Rene Širok 2
Thomas Breganti 2
Okobe Georges Diohore 2
Leon Rep 2
Bor Cerlini 2
Jakob Rems 2
Maks Pogačar 2
Val Kmetič 2
Tilen Ipavec 2
Oskar Oderlap 2
Jan Cerar 2

DELI NA