4. krog |  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT |  20.09.2020 ob 17.00

Krka

2 : 2

Tabor Klančar Žerjavi


Sodniki: Hostnik Benjamin (glavni sodnik), Lobe Luka (1. pomoč), Kramer Gregor (2. pomoč)
Delegat: Jelen Nejc
Št. gledalcev: 1
Krka
12 Ermin Karajbić K V
4 Blaž Tomšič
7 Jakob Črpič
9 Okobe Georges Diohore
10 Domen Žur
11 Mark Štefanič
14 Maj Valentinc
17 Aljaž Pirc
18 Leon Blatnik
19 Peter Luštek
23 Jan Đapo


Rezervni igralci
1 Luka Grešak V
6 Kristijan Kastigar
13 Matej Škoda
15 Matevž Vidmar
16 Rok Vidic
20 Matija Vrhovnik
24 Luka Zupančič

Tabor Klančar Žerjavi
1 Timi Mlinarić V
2 Tim Mahne Vatovec
6 Dejan Đuričin
9 Anel Balić
11 Andrew Agnoletti
14 Matic Kompare
15 Teo Gajšak
18 Nik Rauter
20 Miha Hlad K
21 Mattia Specogna
23 Žan Udovič


Rezervni igralci
12 Sandi Dulić V
7 Staš Mijatović
8 Leonardo Villatora
10 Alex Petrović
13 Jure Gec
17 Blaž Mevlja
19 Raffaele Borsato

Trener
Denis Mojstrovič

Trener
Uroš Barut

Sodnik
Benjamin Hostnik

Zadetki
Domen Žur 1 : 0 2'
Dejan Đuričin 1 : 1 42'
Mark Štefanič 2 : 1 52'
Matic Kompare 2 : 2 56'

Dogodki
Peter Luštek 58'
Menjava Škoda /  Štefanič 68'
Menjava Kastigar /  Črpič 75'
Menjava Villatora /  Agnoletti 83'
Menjava Petrović /  Kompare 85'
Menjava Mijatović /  Balić 89'

4. krog
ATET Dren Vrhnika 2 : 1 Labys Mengo 28
Interblock 3 : 0 Vitanest Bilje
Primorje eMundia 3 : 0 Šobec Lesce
Elta Izola 1 : 2 Arne Tabor 69
Krka 2 : 2 Tabor Klančar Žerjavi
Šenčur 1 : 2 Roltek Dob

LESTVICA
1 Roltek Dob 7 16
2 Tabor Klančar Žerjavi 8 15
3 Primorje eMundia 5 13
4 Interblock 5 11
5 Šobec Lesce 6 10
6 Krka 6 9
7 Šenčur 5 9
8 Arne Tabor 69 6 7
9 ATET Dren Vrhnika 6 6
10 Vitanest Bilje 5 3
11 Elta Izola 7 3
12 Labys Mengo 28 6 0

STRELCI
1. Domen Žur 6
Nik Bavec 6
Andrew Agnoletti 6
4. Dejan Đuričin 4
Miha Kolenc 4
6. Aljaž Pirc 3
Gregor Piškur 3
Lovrenc Mulej 3
Miha Kopatin 3
10. Rene Širok 2
Thomas Breganti 2
Okobe Georges Diohore 2
Leon Rep 2
Bor Cerlini 2
Jakob Rems 2
Maks Pogačar 2
Val Kmetič 2
Tilen Ipavec 2
Oskar Oderlap 2
Jan Cerar 2

DELI NA