3. krog |  Lesce, Igrišče na Žagi, Lesce |  13.09.2020 ob 17.00

Tabor Klančar Žerjavi

3 : 3

Šobec Lesce


Sodniki: Pahulje Erazem (glavni sodnik), Močnik Perič Aleš (1. pomoč), Šiljak Vanja (2. pomoč)
Delegat: Stenovec Darko
Št. gledalcev: 100
Tabor Klančar Žerjavi
1 William David Hovelja V
2 Tim Mahne Vatovec
6 Dejan Đuričin
9 Anel Balić
11 Andrew Agnoletti
14 Matic Kompare
15 Teo Gajšak
18 Nik Rauter
20 Miha Hlad K
21 Mattia Specogna
23 Žan Udovič


Rezervni igralci
12 Timi Mlinarić V
7 Staš Mijatović
8 Giacomo Loggia
10 Alex Petrović
13 Jure Gec
17 Blaž Mevlja
19 Raffaele Borsato

Šobec Lesce
1 Juš Rooss V
2 Tim Notersberg
3 Matija Janc
4 Matej Pernuš
5 Gašper Flajs
6 Miha Kolenc K
7 Grega Rihtar
8 Maj Primožič
9 Maks Fister
10 Jure Korent Vodnik
11 Matija Potočnik


Rezervni igralci
12 Aljoša Markež V
13 Žiga Karun
14 Ambrož Čebašek
17 Enej Valjavec
18 Ken Kasapović

Trener
Uroš Barut

Trener
Andrej Jožef

Sodnik
Erazem Pahulje

Zadetki
Jure Korent Vodnik 0 : 1 5'
Anel Balić 1 : 1 45'
Andrew Agnoletti 2 : 1 47'
Miha Hlad (11m) 3 : 1 52'
Žan Udovič (ag) 3 : 2 56'
Miha Kolenc (11m) 3 : 3 81'

Dogodki
Nik Rauter 13'
Matic Kompare 16'
Menjava Valjavec /  Notersberg 18'
Menjava Mijatović /  Agnoletti 58'
Matija Janc 60'
Menjava Mevlja /  Gajšak 62'
Menjava Loggia /  Kompare 71'
Menjava Kasapović /  Fister 76'
Menjava Gec /  Đuričin 78'
Maj Primožič 79'
Anel Balić 87'
Menjava Čebašek /  Potočnik 89'
Menjava Petrović /  Specogna 89'

3. krog
Roltek Dob 1 : 2 Interblock
Vitanest Bilje 0 : 6 Krka
Arne Tabor 69 0 : 3 ATET Dren Vrhnika
Tabor Klančar Žerjavi 3 : 3 Šobec Lesce
Elta Izola 0 : 3 Primorje eMundia
Labys Mengo 28 0 : 4 Šenčur

LESTVICA
1 Roltek Dob 7 16
2 Tabor Klančar Žerjavi 8 15
3 Primorje eMundia 5 13
4 Interblock 5 11
5 Šobec Lesce 6 10
6 Krka 6 9
7 Šenčur 5 9
8 Arne Tabor 69 6 7
9 ATET Dren Vrhnika 6 6
10 Vitanest Bilje 5 3
11 Elta Izola 7 3
12 Labys Mengo 28 6 0

STRELCI
1. Domen Žur 6
Nik Bavec 6
Andrew Agnoletti 6
4. Dejan Đuričin 4
Miha Kolenc 4
6. Aljaž Pirc 3
Gregor Piškur 3
Lovrenc Mulej 3
Miha Kopatin 3
10. Rene Širok 2
Thomas Breganti 2
Okobe Georges Diohore 2
Leon Rep 2
Bor Cerlini 2
Jakob Rems 2
Maks Pogačar 2
Val Kmetič 2
Tilen Ipavec 2
Oskar Oderlap 2
Jan Cerar 2

DELI NA