2. krog |  Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT |  05.09.2020 ob 17.00

Interblock

2 : 1

Labys Mengo 28


Sodniki: Mušić Haris (glavni sodnik), Radujko Đorđe (1. pomoč), Benko Danijel (2. pomoč)
Delegat: Bezjak Dušan
Št. gledalcev: 1
Interblock
1 Jure Salopek V
3 Oskar Gruden
5 Luka Jože Pušlar K
6 Enej Brus
7 Žiga Kolar
8 Anže Benček
10 Žan Debeljak
14 Lovrenc Mulej
16 Nik Vukičević
19 Nik Dimc
22 Leon Rep


Rezervni igralci
12 Jakob Dovč V
4 Dino Japić
9 Matic Trobec
11 Albin Tahiraj
13 Nikola Blagojević Jotić
17 Tilen Šlibar
18 Juš Žagar

Labys Mengo 28
77 Maks Židan V
2 Matevž Zalar
3 Belmin Selimović
4 Jakob Podgoršek
6 Svit Brvar
8 Andraž Slapar K
10 Amar Muminović
11 Miha Klopčič
14 Žan Kmetič
15 Žan Dernovšek
17 Jakob Vid Štruklec


Rezervni igralci
7 Domen Mramor Veličkovič
9 Aleksander Begič
13 Anže Pavlič
19 Mark Skok
21 Miha Brumec

Trener
Darin Vitanc

Trener
Damir Šabotič

Sodnik
Haris Mušić

Zadetki
Leon Rep 1 : 0 17'
Lovrenc Mulej 2 : 0 61'
Matevž Zalar 2 : 1 81'

Dogodki
Menjava Šlibar /  Vukičević 37'
Žiga Kolar 44'
Žan Debeljak 45'
Menjava Blagojević Jotić /  Kolar 46'
Jakob Podgoršek 49'
Menjava Žagar /  Benček 51'
Menjava Begič /  Selimović 65'
Jakob Vid Štruklec 66'
Amar Muminović 68'
Menjava Trobec /  Mulej 69'
Menjava Mramor Veličkovič /  Brvar 80'
Menjava Pavlič /  Klopčič 80'
Menjava Skok /  Muminović 80'
Menjava Japić /  Brus 85'
Andraž Slapar 86'
Oskar Gruden 87'
Matic Trobec 89'
Anže Pavlič 89'
Leon Rep 92'
Matevž Zalar 92'

2. krog
ATET Dren Vrhnika 0 : 3 Elta Izola
Interblock 2 : 1 Labys Mengo 28
Šenčur 2 : 1 Arne Tabor 69
Primorje eMundia 3 : 1 Tabor Klančar Žerjavi
Šobec Lesce 4 : 1 Vitanest Bilje
Krka 1 : 1 Roltek Dob

LESTVICA
1 Roltek Dob 7 16
2 Tabor Klančar Žerjavi 8 15
3 Primorje eMundia 5 13
4 Interblock 5 11
5 Šobec Lesce 6 10
6 Krka 6 9
7 Šenčur 5 9
8 Arne Tabor 69 6 7
9 ATET Dren Vrhnika 6 6
10 Vitanest Bilje 5 3
11 Elta Izola 7 3
12 Labys Mengo 28 6 0

STRELCI
1. Domen Žur 6
Nik Bavec 6
Andrew Agnoletti 6
4. Dejan Đuričin 4
Miha Kolenc 4
6. Aljaž Pirc 3
Gregor Piškur 3
Lovrenc Mulej 3
Miha Kopatin 3
10. Rene Širok 2
Thomas Breganti 2
Okobe Georges Diohore 2
Leon Rep 2
Bor Cerlini 2
Jakob Rems 2
Maks Pogačar 2
Val Kmetič 2
Tilen Ipavec 2
Oskar Oderlap 2
Jan Cerar 2

DELI NA