1. krog |  Mengeš, Igrišče pod Gobavico Mengeš |  30.08.2020 ob 17.00

Labys Mengo 28

0 : 5

Krka


Sodniki: Medvešček Blaž (glavni sodnik), Žumer Matic (1. pomoč), Bavrlić Dejan (2. pomoč)
Delegat: Sedić Suvad
Št. gledalcev: 110
Labys Mengo 28
77 Maks Židan V
2 Jaka Majdič
3 Belmin Selimović
4 Jakob Podgoršek
5 Matevž Zalar
8 Andraž Slapar K
10 Amar Muminović
11 Miha Klopčič
14 Žan Kmetič
15 Žan Dernovšek
19 Jakob Vid Štruklec


Rezervni igralci
6 Svit Brvar
7 Domen Mramor Veličkovič
9 Aleksander Begič
13 Mark Skok
17 Anže Pavlič
21 Miha Brumec

Krka
12 Ermin Karajbić K V
6 Kristijan Kastigar
7 Jakob Črpič
9 Okobe Georges Diohore
10 Domen Žur
13 Matej Škoda
14 Maj Valentinc
17 Aljaž Pirc
18 Leon Blatnik
19 Peter Luštek
25 Jan Đapo


Rezervni igralci
1 Luka Grešak V
11 Mark Štefanič
15 Matevž Vidmar
16 Rok Vidic
20 Anže Perpar
24 Luka Zupančič

Trener
Damir Šabotič

Trener
Denis Mojstrovič

Sodnik
Blaž Medvešček

Zadetki
Peter Luštek 0 : 1 24'
Okobe Georges Diohore 0 : 2 30'
Okobe Georges Diohore 0 : 3 56'
Aljaž Pirc 0 : 4 70'
Jakob Črpič 0 : 5 75'

Dogodki
Jaka Majdič 5'
Amar Muminović 27'
Matej Škoda 29'
Menjava Mramor Veličkovič /  Štruklec 50'
Menjava Brvar /  Klopčič 56'
Menjava Štefanič /  Škoda 58'
Menjava Begič /  Podgoršek 60'
Jaka Majdič 66'
Menjava Vidic /  Žur 69'
Svit Brvar 73'
Menjava Zupančič /  Đapo 75'
Menjava Vidmar /  Blatnik 80'
Menjava Perpar /  Diohore 80'
Menjava Pavlič /  Zalar 83'
Menjava Skok /  Selimović 86'

1. krog
Roltek Dob 2 : 0 Šobec Lesce
Elta Izola 1 : 2 Šenčur
ATET Dren Vrhnika 1 : 3 Primorje eMundia
Vitanest Bilje 0 : 3 Tabor Klančar Žerjavi
Arne Tabor 69 2 : 2 Interblock
Labys Mengo 28 0 : 5 Krka

LESTVICA
1 Roltek Dob 7 16
2 Tabor Klančar Žerjavi 8 15
3 Primorje eMundia 5 13
4 Interblock 5 11
5 Šobec Lesce 6 10
6 Krka 6 9
7 Šenčur 5 9
8 Arne Tabor 69 6 7
9 ATET Dren Vrhnika 6 6
10 Vitanest Bilje 5 3
11 Elta Izola 7 3
12 Labys Mengo 28 6 0

STRELCI
1. Domen Žur 6
Nik Bavec 6
Andrew Agnoletti 6
4. Dejan Đuričin 4
Miha Kolenc 4
6. Aljaž Pirc 3
Gregor Piškur 3
Lovrenc Mulej 3
Miha Kopatin 3
10. Rene Širok 2
Thomas Breganti 2
Okobe Georges Diohore 2
Leon Rep 2
Bor Cerlini 2
Jakob Rems 2
Maks Pogačar 2
Val Kmetič 2
Tilen Ipavec 2
Oskar Oderlap 2
Jan Cerar 2

DELI NA