8. krog |  Lenart v Slovenskih goricah, RŠC Polena, Lenart - igrišče z UT |  17.10.2020 ob 10.00

Jarenina

0 : 4

Šampion


Sodniki: Gligorić Lan (glavni sodnik), Gonza Nejc (1. pomoč), Založnik Vito (2. pomoč)
Delegat: Lepej Drago
Št. gledalcev: 1
Jarenina
1 Jacques Tivadar K V
3 Jan Senekovič
4 Aldin Rošić
5 Lan Kmetič
7 Marko Čuček Bezjak
8 Zal Lubej
9 Luka Zorec
10 Lovro Markoli
14 Luka Gole
16 Rene Škerget
18 Matic Grager


Rezervni igralci
2 Liam Doplihar
11 Niko Črnčič
15 Jaka Celcer
19 Žan Caf

Šampion
99 Nemanja Moćić V
3 Timotej Jagodič
4 Filip Narat
6 Tian Kotnik
9 Maj Drobne
10 Tjaš Štante
13 Patrik Perc
15 Lukas Hempt
16 Gal Obrez
17 Urh Videčnik K
18 Jan Kolar


Rezervni igralci
98 Rok Hudomalj V
5 Jakob Čolović
7 Jakob Krajnc
8 Urh Grabnar
11 Leon Šiljeg
14 Matevž Rezar

Trener
Vidko Karmel

Trener
Marjan Marjanovič

Sodnik
Lan Gligorić

Zadetki
Tjaš Štante 0 : 1 43'
Jan Senekovič (ag) 0 : 2 55'
Maj Drobne 0 : 3 66'
Timotej Jagodič 0 : 4 74'

Dogodki
Menjava Krajnc /  Kolar 41'
Menjava Šiljeg /  Perc 41'
Menjava Celcer /  Rošić 50'
Menjava Doplihar /  Grager 60'
Menjava Črnčič /  Markoli 66'
Menjava Caf /  Čuček Bezjak 68'
Menjava Rezar /  Kotnik 68'
Menjava Čolović /  Obrez 73'
Menjava Grabnar /  Štante 73'

8. krog
Jarenina 0 : 4 Šampion
Miklavž 1 : 0 Kety Emmi Bistrica
Nafta 1903 0 : 2 ONŠ Hajdina
Šmartno 1928 1 : 1 MB Tabor
Vipoll Veržej 2 : 3 Rudar Velenje
NŠ Dravograd 0 : 5 Krško

LESTVICA
1 Šampion 8 21
2 Rudar Velenje 8 21
3 Krško 8 16
4 Vipoll Veržej 8 15
5 Miklavž 8 15
6 MB Tabor 8 12
7 NŠ Dravograd 8 10
8 Jarenina 8 8
9 Kety Emmi Bistrica 8 6
10 ONŠ Hajdina 8 6
11 Šmartno 1928 8 5
12 Nafta 1903 8 4

STRELCI
1. Niki Radovič 10
2. Jure Zupan 7
3. Alen Romih 6
Maj Drobne 6
5. Adam Marcen 5
Jan Patrik Gabrovec 5
7. Nik Jančič 4
Žiga Ozbetič 4
Aljaž Verlak 4
Luka Schöndorfer 4
val Mihalič Rader 4
Elmir Avdić 4
13. Alen Vertačnik 3
Matic Donša 3
Marko Čuček Bezjak 3
Amadej Škraban 3
Tarik Abbas 3
Noa Ivančić 3
19. Patrik Sakelšek 2
Timotej Jagodič 2

DELI NA