3. krog |  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT |  13.09.2020 ob 14.30

Kety Emmi Bistrica

0 : 2

Šampion


Sodniki: Smodej Žan (glavni sodnik), Šobot Danijel (1. pomoč), Žurman Aljaž (2. pomoč)
Delegat: Lepej Drago
Št. gledalcev: 10
Kety Emmi Bistrica
1 Urh Eberl V
4 Boštjan Adan K
7 Gašper Cugmas
8 Aljaž Gril
13 Renato Merlak
14 Gal Štern
16 Gašper Podvršnik
20 Simon Vodovnik
47 Val Malec
55 Marko Stojkovič
88 Alen Hren


Rezervni igralci
9 Edmond Prestreši
11 Miha Žerjav
17 Nik Brence
46 Jakob Tramšek
56 Luka Janžek
84 Albin Veselaj
90 Lan Jenšac

Šampion
99 Nemanja Moćić V
3 Timotej Jagodič
4 Jan Kolar
5 Lukas Hempt
6 Tian Kotnik
9 Maj Drobne
13 Tai Obreza
14 Niki Šiljeg
16 Nik Jančič
17 Urh Videčnik K
18 Gal Obrez


Rezervni igralci
98 Rok Hudomalj V
8 Matevž Benedejčič
10 Tjaš Štante
11 Kristjan Aleš
15 Patrik Perc
19 Jakob Krajnc

Trener
Boris Mernik

Trener
Marjan Marjanovič

Sodnik
Žan Smodej

Zadetki
Lukas Hempt 0 : 1 11'
Nik Jančič 0 : 2 17'

Dogodki
Nik Jančič 33'
Menjava Benedejčič /  Kotnik 41'
Menjava Tramšek /  Merlak 45'
Menjava Brence /  Gril 48'
Gašper Podvršnik 52'
Tai Obreza 53'
Menjava Krajnc /  Obreza 54'
Menjava Aleš /  Drobne 54'
Menjava Veselaj /  Cugmas 60'
Gal Štern 65'
Gal Obrez 65'
Menjava Janžek /  Štern 66'
Menjava Perc /  Obrez 66'
Timotej Jagodič 67'
Menjava Prestreši /  Podvršnik 74'
Urh Eberl 82'

3. krog
Nafta 1903 0 : 1 NŠ Dravograd
ONŠ Hajdina 0 : 3 MB Tabor
Miklavž 2 : 1 Šmartno 1928
Kety Emmi Bistrica 0 : 2 Šampion
Vipoll Veržej 2 : 3 Jarenina
Rudar Velenje 1 : 0 Krško

LESTVICA
1 Šampion 8 21
2 Rudar Velenje 8 21
3 Krško 8 16
4 Vipoll Veržej 8 15
5 Miklavž 8 15
6 MB Tabor 8 12
7 NŠ Dravograd 8 10
8 Jarenina 8 8
9 Kety Emmi Bistrica 8 6
10 ONŠ Hajdina 8 6
11 Šmartno 1928 8 5
12 Nafta 1903 8 4

STRELCI
1. Niki Radovič 10
2. Jure Zupan 7
3. Alen Romih 6
Maj Drobne 6
5. Adam Marcen 5
Jan Patrik Gabrovec 5
7. Nik Jančič 4
Žiga Ozbetič 4
Aljaž Verlak 4
Luka Schöndorfer 4
val Mihalič Rader 4
Elmir Avdić 4
13. Alen Vertačnik 3
Matic Donša 3
Marko Čuček Bezjak 3
Amadej Škraban 3
Tarik Abbas 3
Noa Ivančić 3
19. Patrik Sakelšek 2
Timotej Jagodič 2

DELI NA