1. krog |  Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT |  30.08.2020 ob 15.00

NŠ Dravograd

2 : 2

Jarenina


Sodniki: Grubelnik Matic (glavni sodnik), Močivnik Joži (1. pomoč), Kresnik Urban (2. pomoč)
Delegat: Izak Silvo
Št. gledalcev: 1
NŠ Dravograd
1 Nejc Slatinšek V
2 Nejc Izak
3 Tilen Smode
4 Jan Lampret
5 Tjan Marko Vidmar
6 Gašper Gaberšek Rotovnik K
7 Boštjan Smrečnik
9 Aljaž Previšić
11 Luka Schöndorfer
14 Miha Lakovšek
16 Amadej Plazovnik


Rezervni igralci
12 Jošt Kadiš V
8 Jaka Čavnik
10 Žiga Par
13 Jaka Konečnik
15 Nik Čede
17 Klemen Kovač
18 Gal Kovše

Jarenina
12 Jacques Tivadar K V
2 Marko Čuček Bezjak
3 Lan Kmetič
4 Alen Romih
5 Jan Senekovič
6 Rene Škerget
7 Lovro Markoli
8 Zal Lubej
10 Luka Zorec
11 Aldin Rošić
19 Matic Grager


Rezervni igralci
9 Liam Doplihar
14 Niko Črnčič
15 Luka Gole
17 Žan Caf
18 Leon Kamničar

Trener
Marko Pšeničnik

Trener
Vidko Karmel

Sodnik
Matic Grubelnik

Zadetki
Luka Schöndorfer 1 : 0 24'
Marko Čuček Bezjak 1 : 1 38'
Luka Schöndorfer 2 : 1 44'
Alen Romih 2 : 2 48'

Dogodki
Luka Schöndorfer 51'
Aldin Rošić 51'
Menjava Konečnik  /  Lakovšek 67'
Menjava Črnčič /  Markoli 67'
Aljaž Previšić 68'
Tjan Marko Vidmar 73'
Menjava Doplihar /  Lubej 74'
Nejc Izak 75'

1. krog
ONŠ Hajdina 1 : 2 Rudar Velenje
Nafta 1903 0 : 2 Šampion
Miklavž 1 : 0 MB Tabor
Vipoll Veržej 3 : 0 Šmartno 1928
Kety Emmi Bistrica 0 : 3 Krško
NŠ Dravograd 2 : 2 Jarenina

LESTVICA
1 Šampion 8 21
2 Rudar Velenje 8 21
3 Krško 8 16
4 Vipoll Veržej 8 15
5 Miklavž 8 15
6 MB Tabor 8 12
7 NŠ Dravograd 8 10
8 Jarenina 8 8
9 Kety Emmi Bistrica 8 6
10 ONŠ Hajdina 8 6
11 Šmartno 1928 8 5
12 Nafta 1903 8 4

STRELCI
1. Niki Radovič 10
2. Jure Zupan 7
3. Alen Romih 6
Maj Drobne 6
5. Adam Marcen 5
Jan Patrik Gabrovec 5
7. Nik Jančič 4
Žiga Ozbetič 4
Aljaž Verlak 4
Luka Schöndorfer 4
val Mihalič Rader 4
Elmir Avdić 4
13. Alen Vertačnik 3
Matic Donša 3
Marko Čuček Bezjak 3
Amadej Škraban 3
Tarik Abbas 3
Noa Ivančić 3
19. Patrik Sakelšek 2
Timotej Jagodič 2

DELI NA