8. krog |  Miren, Igrišče Pri Štantu Miren |  03.10.2020 ob 15.00

Adria

1 : 1

Fama Vipava


Sodniki: Jerič Anže (glavni sodnik), Frece Tine (1. pomoč), Kočica Jernej Jan (2. pomoč)
Delegat: Vidali Žarko
Št. gledalcev: 90
Adria
1 Anže Nabergoj V
2 Nik Masten
4 Klemen Umek
5 Jan Pečenko
8 Matija Kompara
11 Matej Žižmond
14 Grance Shimba Olamba
15 Giacomo Sirach
17 Vili Komel
21 Blaž Semolič
22 Matej Godnič K


Rezervni igralci
12 Marko Kofol V
3 David Zavadlav
7 Ambrož Klančič
9 Miha Torkar
16 Angel Stratorski
19 Luka Černe
20 Boštjan Klepac

Fama Vipava
1 Gašper Želko K V
3 Matija Šuligoj
5 Andrej Lukač
6 Maxi Leon Žižek
7 Alen Keranović
8 Miha Trošt
13 Enej Kodelja
14 Jakob Panič Nardin
17 Branko Tutuš
18 Žan Nešić
19 Aljoša Peršič


Rezervni igralci
12 Davor Pejakić V
2 Nejc Vidmar
4 Adrián González Briones
10 Erik Krečič
11 Luka Bajc
15 Jernej Štolfa
16 Sebastjan Jamšek

Trener
Simon Živec

Trener
David Kompara

Sodnik
Anže Jerič

Zadetki
Andrej Lukač 0 : 1 76'
Matej Žižmond 1 : 1 87'

Dogodki
Žan Nešić 31'
Alen Keranović 57'
Menjava Bajc /  Tutuš 59'
Klemen Umek 68'
Menjava Klepac /  Semolič 70'
Menjava Černe /  Masten 82'
Menjava Torkar /  Komel 82'
Matej Žižmond 87'
Menjava Klančič /  Žižmond 89'
Menjava Zavadlav /  Shimba Olamba 89'

8. krog
Tinex Šenčur 1 : 2 Arol Škofja Loka
Elta Izola 3 : 0 Svoboda Ljubljana
Zagorje 1 : 9 Sava Kranj
Adria 1 : 1 Fama Vipava
Žiri 1 : 0 Šobec Lesce
Ilirija 1911 6 : 0 Postojna
TKK Tolmin 1 : 2 Brinje Grosuplje

LESTVICA
1 Ilirija 1911 9 25
2 Svoboda Ljubljana 10 21
3 Elta Izola 10 20
4 Postojna 9 19
5 Tinex Šenčur 10 17
6 Brinje Grosuplje 10 17
7 TKK Tolmin 9 13
8 Sava Kranj 9 12
9 Fama Vipava 9 12
10 Adria 8 9
11 Arol Škofja Loka 10 8
12 Šobec Lesce 9 6
13 Žiri 10 5
14 Zagorje 10 2

STRELCI
1. Aleksandar Đokić 11
2. Milan Đajič 7
3. Jaka Štromajer 6
Al Mahič 6
Romario Cekaj 6
6. Ogochukwu Prince Akpomudia 5
Lan Piskule 5
Dejan Djermanović 5
Ladislav Stanko 5
Samo Kokalj 5
11. Tine Kravanja 4
Ervin Jogić 4
Armin Pašić 4
Matic Povh 4
Tomaž Rodica 4
David Darmanović 4
Din Gutić 4
18. Lan Žibert 3
Izidor Erazem Kamšek 3
Rok Mlakar 3

DELI NA