6. krog |  Šenčur, Športni park Šenčur |  19.09.2020 ob 16.00

Tinex Šenčur

2 : 5

Svoboda Ljubljana


Sodniki: Vivod Dejan (glavni sodnik), Ogrin Matej (1. pomoč), Jonke Mitja (2. pomoč)
Delegat: Kužnik Iztok
Št. gledalcev: 50
Tinex Šenčur
1 Lenart Vrečič V
3 Gašper Kukavica
4 Kristian Rozman
5 Darko Djukić
6 Luka Šink
11 Samo Kokalj K
13 Ervin Jogić
16 Jure Novak
17 Rok Grašič
20 Gašper Fende
21 Ladislav Stanko


Rezervni igralci
7 Simon Čarman Djuran
9 Luka Hvasti
10 Luka Markič
19 Jakob Resman

Svoboda Ljubljana
12 Izidor Krošelj V
3 Žan Palčič
5 David Stariha Laban
7 Marko Šajn
8 Aleksandar Đokić K
11 Lan Gojak
14 Adriano Mladenovič
15 Adam Jakupovič
16 Dino Ibranović
17 Klemen Kolar
18 Ogochukwu Prince Akpomudia


Rezervni igralci
1 Matic Erčulj V
2 Tilen Ivanović
4 Luka Filip
6 Miron Ilievski
9 Anel Aličaič
10 Denis Husejnovič
13 David Fortuna

Trener
Dejan Nišandžić

Trener
Perica Jedinko

Sodnik
Dejan Vivod

Zadetki
Ogochukwu Prince Akpomudia 0 : 1 3'
Samo Kokalj 1 : 1 10'
Adam Jakupovič 1 : 2 21'
Aleksandar Đokić 1 : 3 52'
Aleksandar Đokić 1 : 4 61'
Adriano Mladenovič 1 : 5 69'
Ladislav Stanko 2 : 5 81'

Dogodki
Kristian Rozman 34'
Klemen Kolar 42'
Kristian Rozman 44'
Rok Grašič 45'
Menjava Hvasti /  Novak 46'
Menjava Resman /  Kukavica 46'
Žan Palčič 58'
Menjava Ivanović /  Palčič 63'
Menjava Čarman Djuran /  Jogić 63'
Menjava Husejnovič /  Gojak 73'
Menjava Aličaič /  Akpomudia 73'
Menjava Filip /  Jakupovič 78'
Menjava Ilievski /  Kolar 78'

6. krog
Tinex Šenčur 2 : 5 Svoboda Ljubljana
Arol Škofja Loka 1 : 0 Sava Kranj
Elta Izola 2 : 0 Šobec Lesce
Zagorje 0 : 2 Postojna
Žiri 2 : 2 Fama Vipava
Adria 3 : 1 TKK Tolmin
Ilirija 1911 4 : 0 Brinje Grosuplje

LESTVICA
1 Ilirija 1911 9 25
2 Svoboda Ljubljana 10 21
3 Elta Izola 10 20
4 Postojna 9 19
5 Tinex Šenčur 10 17
6 Brinje Grosuplje 10 17
7 TKK Tolmin 10 14
8 Fama Vipava 10 13
9 Sava Kranj 9 12
10 Adria 8 9
11 Arol Škofja Loka 10 8
12 Šobec Lesce 9 6
13 Žiri 10 5
14 Zagorje 10 2

STRELCI
1. Aleksandar Đokić 11
2. Milan Đajič 7
3. Jaka Štromajer 6
Al Mahič 6
Romario Cekaj 6
6. Ogochukwu Prince Akpomudia 5
Lan Piskule 5
Dejan Djermanović 5
Ladislav Stanko 5
Samo Kokalj 5
11. Tine Kravanja 4
Ervin Jogić 4
Armin Pašić 4
Matic Povh 4
Tomaž Rodica 4
David Darmanović 4
Din Gutić 4
18. Lan Žibert 3
Izidor Erazem Kamšek 3
Rok Mlakar 3

DELI NA