5. krog |  Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče |  12.09.2020 ob 16.00

Sava Kranj

2 : 3

Svoboda Ljubljana


Sodniki: Kovačič Darjan (glavni sodnik), Gornik Nejc (1. pomoč), Radujko Đorđe (2. pomoč)
Delegat: Bezjak Dušan
Št. gledalcev: 55
Sava Kranj
1 Alan Halilović V
4 Tine Hlede
7 Armin Pašić
8 Erazem Zajc
13 Anže Cankar
17 Matevž Nunar
22 Nejc Ambrožič
27 Robert Dimitrov
33 Vladimir Dojčinović K
36 Luka Iličič
43 Ermin Čamdžić


Rezervni igralci
9 Nejc Križaj
10 Enis Mušanović
14 Žak Anžič
15 Jure Remic
21 Marijo Mišić
23 Edi Kolenović
26 Jure Zukanovič

Svoboda Ljubljana
12 Izidor Krošelj V
2 Lan Gojak
3 Žan Palčič
5 David Stariha Laban
7 Marko Šajn
8 Aleksandar Đokić K
14 Adriano Mladenovič
15 Adam Jakupovič
16 Dino Ibranović
17 Klemen Kolar
18 Ogochukwu Prince Akpomudia


Rezervni igralci
1 Matic Erčulj V
4 Anel Aličaič
6 David Fortuna
9 Denis Husejnovič
10 Luka Filip
11 Klemen Judež
13 Tilen Ivanović

Trener
Aleš Dolinar

Trener
Perica Jedinko

Sodnik
Darjan Kovačič

Zadetki
Marko Šajn 0 : 1 19'
Ermin Čamdžić (11m) 1 : 1 32'
Ogochukwu Prince Akpomudia 1 : 2 51'
Aleksandar Đokić 1 : 3 63'
Armin Pašić (11m) 2 : 3 73'

Dogodki
Klemen Kolar 27'
Menjava Judež /  Kolar 46'
Menjava Mušanović /  Zajc 59'
Armin Pašić 61'
Dino Ibranović 64'
Klemen Judež 64'
Menjava Mišić /  Čamdžić 67'
Menjava Remic /  Cankar 67'
Menjava Aličaič /  Akpomudia 71'
Žan Palčič 79'
Menjava Filip /  Jakupovič 81'
Menjava Husejnovič /  Gojak 81'

5. krog
Adria 0 : 3 Tinex Šenčur
TKK Tolmin 2 : 2 Ilirija 1911
Šobec Lesce 1 : 0 Arol Škofja Loka
Sava Kranj 2 : 3 Svoboda Ljubljana
Brinje Grosuplje 6 : 0 Žiri
Fama Vipava 3 : 1 Zagorje
Postojna 2 : 3 Elta Izola

LESTVICA
1 Ilirija 1911 9 25
2 Svoboda Ljubljana 10 21
3 Elta Izola 10 20
4 Postojna 9 19
5 Tinex Šenčur 10 17
6 Brinje Grosuplje 10 17
7 TKK Tolmin 9 13
8 Sava Kranj 9 12
9 Fama Vipava 9 12
10 Adria 8 9
11 Arol Škofja Loka 10 8
12 Šobec Lesce 9 6
13 Žiri 10 5
14 Zagorje 10 2

STRELCI
1. Aleksandar Đokić 11
2. Milan Đajič 7
3. Jaka Štromajer 6
Al Mahič 6
Romario Cekaj 6
6. Ogochukwu Prince Akpomudia 5
Lan Piskule 5
Dejan Djermanović 5
Ladislav Stanko 5
Samo Kokalj 5
11. Tine Kravanja 4
Ervin Jogić 4
Armin Pašić 4
Matic Povh 4
Tomaž Rodica 4
David Darmanović 4
Din Gutić 4
18. Lan Žibert 3
Izidor Erazem Kamšek 3
Rok Mlakar 3

DELI NA