5. krog |  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin |  12.09.2020 ob 16.00

TKK Tolmin

2 : 2

Ilirija 1911

Sodniki: Podgoršek Marko (glavni sodnik), Gerkman Borut (1. pomoč), Antolič Jean (2. pomoč)
Delegat: Komel Bogdan
Št. gledalcev: 200
TKK Tolmin
1 Matej Mavrič V
2 Tim Kutin
3 Gregor Kos
4 Jani Šturm
8 Bine Kavčič K
9 Matic Perše
10 Tine Kravanja
11 Goran Trivunović
17 Nejc Kumer
21 Dani Perše
22 Nejc Kolman


Rezervni igralci
12 Jaka Konec V
6 Danjel Rakušček
7 Žiga Jančič
15 Boban Kucalović
18 Luka Rutar
19 Uroš Rutar
23 Luka Mohenski

Ilirija 1911
1 Brin Lapuh K V
2 Nace Beguš
3 Dino Mahić
4 Aldin Čufurovič
5 Darko Zec
6 Gašper Trdan
8 Din Gutić
9 Dejan Djermanović
10 Lan Piskule
11 Milan Đajič
19 Lan Žibert


Rezervni igralci
12 Luka Baš V
14 Damjan Jovanović
15 Jaka Corn
16 Luka Malić
17 Kenen Bosnić
18 Val Zaletel Černoš
20 Getuar Veselaj

Trener
Jan Kragelj

Trener

Sodnik
Marko Podgoršek

Zadetki
Tine Kravanja 1 : 0 29'
Gregor Kos (11m) 2 : 0 48'
Lan Žibert 2 : 1 76'
Lan Piskule 2 : 2 80'

Dogodki
Gašper Trdan 29'
Jaka Corn 33'
Gašper Trdan 33'
Nace Beguš 36'
Jani Šturm 40'
Tim Kutin 45'
Brin Lapuh 47'
Matic Perše 49'
Dino Mahić 51'
Aldin Čufurovič 57'
Menjava Mohenski /  Kravanja 64'
Menjava Jovanović /  Djermanović 67'
Menjava Zaletel Černoš /  Mahić 67'
Menjava Kucalović /  Perše 77'
Menjava Rutar /  Perše 77'
Menjava Rakušček /  Šturm 84'
Menjava Bosnić /  Piskule 88'

5. krog
Adria 0 : 3 Tinex Šenčur
TKK Tolmin 2 : 2 Ilirija 1911
Šobec Lesce 1 : 0 Arol Škofja Loka
Sava Kranj 2 : 3 Svoboda Ljubljana
Brinje Grosuplje 6 : 0 Žiri
Fama Vipava 3 : 1 Zagorje
Postojna 2 : 3 Elta Izola

LESTVICA
1 Ilirija 1911 6 16
2 TKK Tolmin 6 13
3 Postojna 6 13
4 Tinex Šenčur 6 12
5 Svoboda Ljubljana 6 12
6 Brinje Grosuplje 6 11
7 Elta Izola 6 10
8 Fama Vipava 5 10
9 Adria 6 7
10 Arol Škofja Loka 6 4
11 Sava Kranj 5 3
12 Šobec Lesce 6 3
13 Žiri 6 2
14 Zagorje 6 1

STRELCI
1. Aleksandar Đokić 8
2. Romario Cekaj 6
3. Ladislav Stanko 5
Samo Kokalj 5
Al Mahič 5
6. David Darmanović 4
Ogochukwu Prince Akpomudia 4
Tine Kravanja 4
Milan Đajič 4
Dejan Djermanović 4
Matic Povh 4
12. Armin Pašić 3
Gregor Kos 3
Lan Žibert 3
Izidor Erazem Kamšek 3
16. Branko Tutuš 2
Din Gutić 2
Matic Perše 2
Jakob Panič Nardin 2
Bine Kavčič 2

DELI NA