25. krog |   |  21.04.2021 ob 17.00

Drava Ptuj

  :  

Aluminij

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni



Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 15 1 1 13 6
Aluminij 15 13 1 1 56
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 8 1 0 7 3
Aluminij 8 7 0 1 27
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 7 0 1 6 3
Aluminij 7 6 1 0 29



Vse medsebojne tekme

19/20  13.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 13.11.2019, ob 14.00  Drava Dakinda Ptuj - Aluminij 0:1  (0:0) 
18/19  21.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 20.04.2019, ob 11.00  Drava Ptuj - Aluminij 0:1  (0:0) 
18/19  8.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 03.10.2018, ob 16.00  Aluminij - Drava Ptuj 1:1  (1:1) 
17/18  21.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 15.04.2018, ob 11.00  Aluminij - Drava Ptuj 4:0  (3:0) 
17/18  8.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 23.09.2017, ob 11.00  Drava Ptuj - Aluminij 0:3  (0:1) 
16/17  17.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 19.03.2017, ob 11.00  Aluminij - Drava Ptuj 5:0  (3:0) 
16/17  4.krog  Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 31.08.2016, ob 17.00  Drava Ptuj - Aluminij 0:5  (0:1) 
15/16  26.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 28.05.2016, ob 11.00  - 0:4  (0:1) 
15/16  13.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 08.11.2015, ob 11.00  - 6:0  (2:0) 
14/15  19.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-UT, 04.04.2015, ob 13.30  - 0:6  (0:3) 
14/15  6.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 06.09.2014, ob 11.00  - 8:0  (4:0) 
13/14  23.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 19.04.2014, ob 11.00  - 3:1  (1:0) 
13/14  8.krog  Ptuj, Umetna trava, 14.09.2013, ob 11.00  - 0:5  (0:3) 
12/13  29.krog  Ptuj, Umetna trava, 08.06.2013, ob 11.00  - 3:2  (2:0) 
12/13  14.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 27.10.2012, ob 16.00  - 2:1  (1:0) 

25. krog
Maribor  :  Kety Emmi Bistrica
Beltinci  :  Vipoll Veržej
Mura  :  Dravinja
Fužinar  :  Šampion
Celje  :  NŠ Dravograd
Krško  :  Fortis Jarenina
Nafta 1903  :  Rudar Velenje
Drava Ptuj  :  Aluminij

LESTVICA
1 Kety Emmi Bistrica 0 0
2 Aluminij 0 0
3 Celje 0 0
4 Dravinja 0 0
5 NŠ Dravograd 0 0
6 Fortis Jarenina 0 0
7 Fužinar 0 0
8 Krško 0 0
9 Maribor 0 0
10 Mura 0 0
11 Beltinci 0 0
12 Nafta 1903 0 0
13 Drava Ptuj 0 0
14 Rudar Velenje 0 0
15 Šampion 0 0
16 Vipoll Veržej 0 0

STRELCI

DELI NA