14. krog |   |  31.10.2020 ob 14.00

Drava Ptuj

  :  

Celje

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni



Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 16 1 3 12 7
Celje 16 12 3 1 44
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 8 1 2 5 4
Celje 8 5 2 1 16
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 8 0 1 7 3
Celje 8 7 1 0 28



Vse medsebojne tekme

19/20  15.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 16.11.2019, ob 11.00  A2S Celje - Drava Dakinda Ptuj 5:0  (0:0) 
19/20  2.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 25.08.2019, ob 11.00  Drava Dakinda Ptuj - A2S Celje 0:3  (0:1) 
18/19  16.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 24.11.2018, ob 17.00  A2S Celje - Drava Ptuj 2:1  (2:0) 
18/19  3.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 01.09.2018, ob 11.00  Drava Ptuj - A2S Celje 0:5  (0:1) 
17/18  25.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 19.05.2018, ob 11.00  Celje - Drava Ptuj 5:0  (2:0) 
17/18  12.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 21.10.2017, ob 11.00  Drava Ptuj - Celje 0:2  (0:0) 
16/17  22.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-igrišče z umetno travo, 29.04.2017, ob 11.00  Drava Ptuj - Celje 1:3  (1:1) 
16/17  9.krog  Celje, Olimp, 01.10.2016, ob 16.00  Celje - Drava Ptuj 3:0  (1:0) 
15/16  16.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-um.trava, 05.03.2016, ob 11.00  - 1:1  (1:0) 
15/16  3.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 02.09.2015, ob 17.30  - 0:0  (0:0) 
14/15  23.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-UT, 12.05.2015, ob 18.00  - 0:2  (0:0) 
14/15  10.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 04.10.2014, ob 12.00  - 3:1  (0:1) 
13/14  19.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 22.03.2014, ob 14.00  - 0:0  (0:0) 
13/14  4.krog  Celje, Olimp, 24.08.2013, ob 11.00  - 4:0  (2:0) 
12/13  16.krog  Ptuj, Mestni štadion Ptuj - U.T., 10.11.2012, ob 11.00  - 2:0  (1:0) 
12/13  1.krog  Celje, Olimp, 11.08.2012, ob 11.00  - 6:1  (2:1) 

14. krog
Kety Emmi Bistrica  :  Dravinja
Šampion  :  Vipoll Veržej
NŠ Dravograd  :  Maribor
Fortis Jarenina  :  Beltinci
Rudar Velenje  :  Mura
Aluminij  :  Fužinar
Drava Ptuj  :  Celje
Nafta 1903  :  Krško

LESTVICA
1 Kety Emmi Bistrica 0 0
2 Aluminij 0 0
3 Celje 0 0
4 Dravinja 0 0
5 NŠ Dravograd 0 0
6 Fortis Jarenina 0 0
7 Fužinar 0 0
8 Krško 0 0
9 Maribor 0 0
10 Mura 0 0
11 Beltinci 0 0
12 Nafta 1903 0 0
13 Drava Ptuj 0 0
14 Rudar Velenje 0 0
15 Šampion 0 0
16 Vipoll Veržej 0 0

STRELCI

DELI NA