24. krog |   |  08.05.2021 ob 17.00

Olimpija Ljubljana

  :  

Brinje Grosuplje

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni



Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 11 6 0 5 22
Brinje Grosuplje 11 5 0 6 18
 
Stadion Stožice Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 5 4 0 1 15
Brinje Grosuplje 5 1 0 4 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 6 2 0 4 7
Brinje Grosuplje 6 4 0 2 13



Vse medsebojne tekme

U15ZA1920  16.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 23.11.2019, ob 10.00  Olimpija Ljubljana - Brinje Grosuplje 3:2  (1:0) 
U15ZA1920  3.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 31.08.2019, ob 17.00  Brinje Grosuplje - Olimpija Ljubljana 2:0  (2:0) 
U15ZA1819  16.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 24.11.2018, ob 11.00  Olimpija Ljubljana - Brinje Grosuplje 1:2  (0:1) 
U15ZA1819  3.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 01.09.2018, ob 09.30  Brinje Grosuplje - Olimpija Ljubljana 6:0  (3:0) 
U15ZA1718  19.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 31.03.2018, ob 11.00  Brinje Grosuplje - Olimpija Ljubljana 2:1  (1:0) 
U15ZA1718  6.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 09.09.2017, ob 11.00  Olimpija Ljubljana - Brinje Grosuplje 4:0  (1:0) 
U15Z 16/17  23.krog  Ljubljana, ŠC Jama za Bežigradom, umetna trava, 06.05.2017, ob 17.30  Olimpija Ljubljana - Brinje Grosuplje 4:1  (3:0) 
U15Z 16/17  10.krog  Grosuplje, ŠP Brinje pomožno igrišče (umetna trava), 08.10.2016, ob 12.00  Brinje Grosuplje - Olimpija Ljubljana 0:1  (0:1) 
NIKE 16/17 2C  2.krog  Grosuplje, ŠP Brinje pomožno igrišče (umetna trava), 22.10.2016, ob 11.30  Brinje Grosuplje - Olimpija Ljubljana 2:0  (2:0) 
U15Z 11/12  19.krog  Grosuplje, Grosuplje, 24.03.2012, ob 15.00  - 1:5  (0:0) 
U15Z 11/12  4.krog  Ljubljana, Športni center Jama, 27.08.2011, ob 18.00  - 3:0  (0:0) 

24. krog
Triglav Kranj  :  Koper
Mura  :  Bravo
Celje  :  Domžale
Maribor  :  Aluminij
Olimpija Ljubljana  :  Brinje Grosuplje
Gorica  :  Drava Ptuj
Radomlje  :  Ilirija Extra-Lux

LESTVICA
1 Aluminij 0 0
2 Bravo 0 0
3 Brinje Grosuplje 0 0
4 Celje 0 0
5 Domžale 0 0
6 Gorica 0 0
7 Radomlje 0 0
8 Koper 0 0
9 Maribor 0 0
10 Mura 0 0
11 Ilirija Extra-Lux 0 0
12 Drava Ptuj 0 0
13 Olimpija Ljubljana 0 0
14 Triglav Kranj 0 0

STRELCI

DELI NA