16. krog |   |  06.03.2021 ob 15.00

Brinje Grosuplje

  :  

Bravo

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni



Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Brinje Grosuplje 13 2 2 9 8
Bravo 13 9 2 2 31
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Brinje Grosuplje 7 1 0 6 6
Bravo 7 6 0 1 15
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Brinje Grosuplje 6 1 2 3 2
Bravo 6 3 2 1 16



Vse medsebojne tekme

U15ZA1920  9.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 05.10.2019, ob 17.00  Brinje Grosuplje - Bravo Publikum 0:1  (0:1) 
U15ZA1819  21.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 08.05.2019, ob 13.00  Bravo Publikum - Brinje Grosuplje 1:1  (0:1) 
U15ZA1819  8.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 24.10.2018, ob 18.00  Brinje Grosuplje - Bravo Publikum 0:1  (0:0) 
U15ZA1718  25.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 22.05.2018, ob 17.30  Brinje Grosuplje - Bravo Publikum 1:0  (1:0) 
U15ZA1718  12.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 21.10.2017, ob 12.00  Bravo Publikum - Brinje Grosuplje 0:1  (0:0) 
3.SNLC 16/17  22.krog  Ljubljana, ŠP glavno igrišče, 29.04.2017, ob 17.00  AŠK Bravo - Brinje Grosuplje 3:0  (0:0) 
U15Z 16/17  14.krog  Ljubljana, ŠPL umetna trava, 12.11.2016, ob 11.00  Bravo Publikum - Brinje Grosuplje 0:0  (0:0) 
3.SNLC 16/17  9.krog  Grosuplje, ŠP Brinje pomožno igrišče (umetna trava), 15.10.2016, ob 15.30  Brinje Grosuplje - AŠK Bravo 1:4  (0:3) 
U15Z 16/17  1.krog  ŠP Brinje pomožno igrišče (umetna trava), 20.08.2016, ob 11.00  Brinje Grosuplje - Bravo Publikum 1:4  (0:2) 
3.SNLC 15/16  24.krog  Grosuplje, Brinje Grosuplje, 13.05.2016, ob 18.00  - 2:3  (1:2) 
3.SNLC 15/16  11.krog  Ljubljana, ŠP Ljubljana, 31.10.2015, ob 11.00  - 5:0  (1:0) 
U15Z 11/12  28.krog  Ljubljana, Ježica - umetna trava, 26.05.2012, ob 16.00  - 7:0  (5:0) 
U15Z 11/12  13.krog  Grosuplje, Grosuplje, 29.10.2011, ob 11.00  - 1:2  (0:0) 

16. krog
Triglav Kranj  :  Olimpija Ljubljana
Gorica  :  Maribor
Radomlje  :  Celje
Ilirija Extra-Lux  :  Mura
Drava Ptuj  :  Koper
Brinje Grosuplje  :  Bravo
Aluminij  :  Domžale

LESTVICA
1 Aluminij 0 0
2 Bravo 0 0
3 Brinje Grosuplje 0 0
4 Celje 0 0
5 Domžale 0 0
6 Gorica 0 0
7 Radomlje 0 0
8 Koper 0 0
9 Maribor 0 0
10 Mura 0 0
11 Ilirija Extra-Lux 0 0
12 Drava Ptuj 0 0
13 Olimpija Ljubljana 0 0
14 Triglav Kranj 0 0

STRELCI

DELI NA