17. krog |  Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica | 

KMN Sevnica

  :  

KMN Slovenske gorice

Sodniki: Barkovič Jože , Dimic Sebastijan
Delegat: Grošić Irfet
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

KMN Sevnica
P
KMN Slovenske gorice 10 : 2 KMN Sevnica
P
KMN Sevnica 1 : 4 ŠD Košana
P
KMN Slovenske gorice 5 : 3 KMN Sevnica
P
KMN Sevnica 3 : 5 ŽNK Celje
Z
ŽNK Vrhnika 3 : 10 KMN Sevnica
KMN Slovenske gorice
Z
KMN Slovenske gorice 10 : 2 KMN Sevnica
Z
KMN Slovenske gorice 9 : 4 ŽNK Celje
Z
ŽNK Vrhnika 0 : 11 KMN Slovenske gorice
Z
KMN Slovenske gorice 5 : 3 KMN Sevnica
Z
ŠD Košana 2 : 9 KMN Slovenske gorice


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Potočje Projektiranje Sevnica 4 0 0 4 10
KMN Slovenske gorice 4 4 0 0 34
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Potočje Projektiranje Sevnica 1 0 0 1 1
KMN Slovenske gorice 1 1 0 0 9
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Potočje Projektiranje Sevnica 3 0 0 3 9
KMN Slovenske gorice 3 3 0 0 25



Vse medsebojne tekme

19/20  16.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 06.03.2020, ob 20.15  KMN Slovenske gorice - KMN Sevnica 10:2  (3:0) 
19/20  13.krog  Voličina, Športna dvorana Voličina, 07.02.2020, ob 20.00  KMN Slovenske gorice - KMN Sevnica 5:3  (3:2) 
19/20  6.krog  Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica, 16.11.2019, ob 15.45  KMN SEVNICA - KMN Slovenske gorice 1:9  (0:4) 
19/20  1.krog  Voličina, Športna dvorana Voličina, 28.09.2019, ob 19.00  KMN Slovenske gorice - KMN Sevnica 10:4  (7:2) 

17. krog
KMN Sevnica  :  KMN Slovenske gorice
ŽNK Vrhnika  :  ŽNK Celje

LESTVICA
1 KMN Slovenske gorice 13 36
2 ŽNK Celje 13 26
3 ŽNK Vrhnika 13 18
4 KMN Sevnica 13 8
5 ŠD Košana 12 4

STRELCI
1. Tanja Vrabel 42
2. Tina Jesenovec 25
3. Dragica Stipič 20
4. Vanesa Kozina 16
Sergeja Kos 16
6. Vanja Tanšek 12
Klementina Mavhar 12
Tjaša Alegro 12
Jerneja Senekovič 12
10. Daniela Ivanović 10
11. Viktoria Hornakova 9
Nuša Kukovič 9
13. Kaltrina Kajtazi 8
14. Gaja Srnec 7
Anja Ložar 7
16. Lavra Zagajšek 4
Valentina Tuš 4
Maja Srebot 4
19. Larisa Djak 3
Tamara Andrejčič 3

DELI NA