10. krog |   | 

ŠD Mlinše

  :  

ŠD Extrem


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

ŠD Mlinše
P
KMN Bronx Škofije 13 : 1 ŠD Mlinše
P
ŠD Mlinše 1 : 8 FC Hiša daril Ptuj
ŠD Extrem
P
Futsal klub Dobrepolje 6 : 3 ŠD Extrem
P
KMN Meteorplast 5 : 1 ŠD Extrem


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Mlinše 8 4 4 0 30
ŠD Extreme 8 0 4 4 19
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Mlinše 4 1 3 0 14
ŠD Extreme 4 0 3 1 11
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Mlinše 4 3 1 0 16
ŠD Extreme 4 0 1 3 8



Vse medsebojne tekme

FUTU192021  3.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 11.10.2020, ob 16.00  ŠD Extrem - ŠD Mlinše 2:2  (0:1) 
2SFL1920  17.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi, 15.02.2020, ob 20.00  Mlinše - ŠD Extrem 4:1  (2:1) 
2SFL1920  10.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi, 29.11.2019, ob 20.15  Mlinše - ŠD Extrem 6:6  (2:3) 
2SFL1920  3.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 04.10.2019, ob 19.30  ŠD Extrem - Mlinše 2:4  (0:4) 
2SFL1819  11.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi, 22.12.2018, ob 18.00  ŠD Mlinše - Extrem Sodražica 3:3  (1:2) 
2SFL1819  2.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 06.10.2018, ob 19.30  Extrem Sodražica - ŠD Mlinše 3:4  (0:2) 
2SFL1718  11.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 13.01.2018, ob 19.30  ŠD Extrem - Mlinše 1:6  (1:2) 
2SFL1718  2.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi, 07.10.2017, ob 20.00  Mlinše - ŠD Extrem 1:1  (0:0) 

10. krog
KMN Bronx Škofije  :  FC Hiša daril Ptuj
Futsal klub Dobrepolje  :  KMN Meteorplast
ŠD Mlinše  :  ŠD Extrem

LESTVICA
1 KMN Bronx Škofije 2 6
2 FC Hiša daril Ptuj 2 6
3 KMN Meteorplast 2 3
4 Futsal klub Dobrepolje 2 3
5 ŠD Extrem 2 0
6 ŠD Mlinše 2 0

STRELCI
1. Kristijan Bandur 5
Lucas Mačak 5
3. Uroš Stojnić 3
Anej Roškar 3
Tjan Kolednik 3
Klemen Marolt 3
7. Mihael Čop 2
Vitja Čuk 2
Sabur Ali 2
Erik Fink 2
Lian Pucer 2
Žan Žabkar 2
Anej Horvat 2
Jan Kalšek 2
Luka Grm 2
Nejc Vundrl 2
Klemen Malnarič 2
18. Benjamin Moravec 1
Eurolind Shala 1
Tine Arko 1

DELI NA