8. krog |   | 

Futsal klub Dobrepolje

  :  

ŠD Mlinše


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Futsal klub Dobrepolje
Z
Futsal klub Dobrepolje 6 : 3 ŠD Extrem
P
KMN Bronx Škofije 5 : 2 Futsal klub Dobrepolje
ŠD Mlinše
P
KMN Bronx Škofije 13 : 1 ŠD Mlinše
P
ŠD Mlinše 1 : 8 FC Hiša daril Ptuj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
FK Dobrepolje 10 1 2 7 29
ŠD Mlinše 10 7 2 1 45
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
FK Dobrepolje 5 1 2 2 15
ŠD Mlinše 5 2 2 1 21
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
FK Dobrepolje 5 0 0 5 14
ŠD Mlinše 5 5 0 0 24



Vse medsebojne tekme

1SFL2021  2.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi, 11.09.2020, ob 20.30  ŠD Mlinše - FK Dobrepolje 5:2  (1:2) 
FUTU152021  2.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 11.10.2020, ob 15.00  Futsal klub Dobrepolje - ŠD Mlinše 1:6  (1:2) 
2SFL1920  14.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi, 25.01.2020, ob 20.00  Mlinše - Futsal klub Dobrepolje 4:3  (2:3) 
2SFL1920  7.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 08.11.2019, ob 20.00  Futsal klub Dobrepolje - Mlinše 4:2  (2:0) 
2SFL1819  10.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi, 08.12.2018, ob 20.00  ŠD Mlinše - Futsal klub Dobrepolje 5:2  (3:2) 
2SFL1819  1.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 28.09.2018, ob 20.00  Futsal klub Dobrepolje - ŠD Mlinše 2:2  (0:0) 
2.SFL -2017  18.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje, 10.03.2017, ob 20.30  ŠD Mlinše - Futsal klub Dobrepolje 6:4  (1:2) 
2.SFL -2017  9.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 10.12.2016, ob 19.00  Futsal klub Dobrepolje - ŠD Mlinše 3:6  (1:2) 
2.SFL -2016  17.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje, 11.03.2016, ob 19.00  - 4:3  (1:2) 
2.SFL -2016  8.krog  Velike Lašče, ŠD Velike Lašče, 05.12.2015, ob 19.00  - 5:5  (3:3) 

8. krog
KMN Bronx Škofije  :  KMN Meteorplast
FC Hiša daril Ptuj  :  ŠD Extrem
Futsal klub Dobrepolje  :  ŠD Mlinše

LESTVICA
1 KMN Bronx Škofije 2 6
2 FC Hiša daril Ptuj 2 6
3 KMN Meteorplast 2 3
4 Futsal klub Dobrepolje 2 3
5 ŠD Extrem 2 0
6 ŠD Mlinše 2 0

STRELCI
1. Kristijan Bandur 5
Lucas Mačak 5
3. Uroš Stojnić 3
Anej Roškar 3
Tjan Kolednik 3
Klemen Marolt 3
7. Mihael Čop 2
Vitja Čuk 2
Sabur Ali 2
Erik Fink 2
Lian Pucer 2
Žan Žabkar 2
Anej Horvat 2
Jan Kalšek 2
Luka Grm 2
Nejc Vundrl 2
Klemen Malnarič 2
18. Benjamin Moravec 1
Eurolind Shala 1
Tine Arko 1

DELI NA