5. krog |  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer |  PRELOŽENO

KMN Meteorplast

  :  

Futsal klub Dobrepolje


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

KMN Meteorplast
P
FC Hiša daril Ptuj 7 : 5 KMN Meteorplast
Z
KMN Meteorplast 5 : 1 ŠD Extrem
Futsal klub Dobrepolje
Z
Futsal klub Dobrepolje 6 : 3 ŠD Extrem
P
KMN Bronx Škofije 5 : 2 Futsal klub Dobrepolje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Meteorplast 8 7 0 1 67
FK Dobrepolje 8 1 0 7 18
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Meteorplast 3 3 0 0 20
FK Dobrepolje 3 0 0 3 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Meteorplast 5 4 0 1 47
FK Dobrepolje 5 1 0 4 12



Vse medsebojne tekme

2SFL1920  17.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 14.02.2020, ob 20.00  Futsal klub Dobrepolje - KMN Meteorplast 5:6  (2:4) 
2SFL1920  11.krog  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 06.12.2019, ob 20.00  KMN Meteorplast - Futsal klub Dobrepolje 7:1  (1:0) 
2SFL1920  4.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 11.10.2019, ob 20.00  Futsal klub Dobrepolje - KMN Meteorplast 4:1  (1:0) 
FUT17F -2018  2.krog  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 10.03.2018, ob 16.00  KMN Meteorplast - Futsal klub Dobrepolje 5:3  (2:1) 
FUT17F -2018  1.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 24.02.2018, ob 15.00  Futsal klub Dobrepolje - KMN Meteorplast 1:6  (1:4) 
FUT13V -2016  4.krog  Ljutomer, OŠ Ivana Cankarja, 28.11.2015, ob 14.00  - 1:14  (0:9) 
FUT13V -2016  3.krog  Ptuj, Dvorana Center, 21.11.2015, ob 19.30  - 1:20  (1:9) 
FUT13V -2016  1.krog  Velike Lašče, ŠD Velike Lašče, 24.10.2015, ob 14.30  - 8:2  (3:1) 

5. krog
KMN Meteorplast  :  Futsal klub Dobrepolje
ŠD Extrem  :  ŠD Mlinše
FC Hiša daril Ptuj  :  KMN Bronx Škofije

LESTVICA
1 KMN Bronx Škofije 2 6
2 FC Hiša daril Ptuj 2 6
3 KMN Meteorplast 2 3
4 Futsal klub Dobrepolje 2 3
5 ŠD Extrem 2 0
6 ŠD Mlinše 2 0

STRELCI
1. Kristijan Bandur 5
Lucas Mačak 5
3. Uroš Stojnić 3
Anej Roškar 3
Tjan Kolednik 3
Klemen Marolt 3
7. Mihael Čop 2
Vitja Čuk 2
Sabur Ali 2
Erik Fink 2
Lian Pucer 2
Žan Žabkar 2
Anej Horvat 2
Jan Kalšek 2
Luka Grm 2
Nejc Vundrl 2
Klemen Malnarič 2
18. Benjamin Moravec 1
Eurolind Shala 1
Tine Arko 1

DELI NA