21. krog |  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi |  14.03.2020 ob 20.00

Mlinše

  :  

Futsal klub Dobrepolje

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Mlinše
Z
KMN Meteorplast 2 : 5 Mlinše
Z
Mlinše 4 : 1 ŠD Extrem
P
Dlan Logatec 2 : 1 Mlinše
Z
Mlinše 10 : 2 Futsal klub Kebelj
Z
Mlinše 4 : 3 Futsal klub Dobrepolje
Futsal klub Dobrepolje
Z
MNK Kix Ajdovščina 2 : 3 Futsal klub Dobrepolje
P
Futsal klub Dobrepolje 5 : 6 KMN Meteorplast
Z
ŠD Extrem 1 : 10 Futsal klub Dobrepolje
Z
Futsal klub Dobrepolje 3 : 2 Dlan Logatec
P
Mlinše 4 : 3 Futsal klub Dobrepolje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Mlinše 8 5 2 1 34
Futsal klub Dobrepolje 8 1 2 5 26
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Mlinše 4 4 0 0 19
Futsal klub Dobrepolje 4 0 0 4 12
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Mlinše 4 1 2 1 15
Futsal klub Dobrepolje 4 1 2 1 14



Vse medsebojne tekme

19/20  14.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi, 25.01.2020, ob 20.00  Mlinše - Futsal klub Dobrepolje 4:3  (2:3) 
19/20  7.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 08.11.2019, ob 20.00  Futsal klub Dobrepolje - Mlinše 4:2  (2:0) 
18/19  10.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi, 08.12.2018, ob 20.00  ŠD Mlinše - Futsal klub Dobrepolje 5:2  (3:2) 
18/19  1.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 28.09.2018, ob 20.00  Futsal klub Dobrepolje - ŠD Mlinše 2:2  (0:0) 
16/17  18.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje, 10.03.2017, ob 20.30  ŠD Mlinše - Futsal klub Dobrepolje 6:4  (1:2) 
16/17  9.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 10.12.2016, ob 19.00  Futsal klub Dobrepolje - ŠD Mlinše 3:6  (1:2) 
15/16  17.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje, 11.03.2016, ob 19.00  - 4:3  (1:2) 
15/16  8.krog  Velike Lašče, ŠD Velike Lašče, 05.12.2015, ob 19.00  - 5:5  (3:3) 

21. krog
Futsal klub Kebelj  :  KMN Meteorplast
ŠD Extrem  :  MNK Kix Ajdovščina
Dlan Logatec  :  KMN Miklavž TBS team24
Mlinše  :  Futsal klub Dobrepolje

LESTVICA
1 Futsal klub Dobrepolje 18 42
2 Mlinše 17 41
3 KMN Miklavž TBS team24 17 31
4 KMN Meteorplast 18 26
5 MNK Kix Ajdovščina 17 25
6 ŠD Extrem 18 17
7 Dlan Logatec 17 10
8 Futsal klub Kebelj 14 5

STRELCI
1. Gal Škulj 31
2. Luka Kolar Robnik 21
3. Nik Smrkolj 17
4. Tim Lipovšek 15
Janez Močnik Guna 15
6. Alen Blatnik 14
7. Aljaž Ruis 13
8. Matjaž Trkman 12
Matjaž Švajncer 12
10. Ismar Dedić 11
Bojan Klemenčič 11
12. Matic Ratej 10
Rok Buzeti 10
14. Anej Batistič 9
Matic Goznik 9
Blaž Gorinšek 9
Igor Legčevič 9
Jure Mezek 9
Gregor Klinc 9
20. Kevin Strnad 8

DELI NA