19. krog |   |  28.02.2020

Futsal klub Kebelj

  :  

ŠD Extrem

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Futsal klub Kebelj
P
MNK Kix Ajdovščina 5 : 0 Futsal klub Kebelj
P
Mlinše 10 : 2 Futsal klub Kebelj
P
Dlan Logatec 9 : 5 Futsal klub Kebelj
P
Futsal klub Kebelj 2 : 6 ŠD Extrem
P
MNK Kix Ajdovščina 7 : 3 Futsal klub Kebelj
ŠD Extrem
Z
ŠD Extrem 3 : 1 Dlan Logatec
P
Mlinše 4 : 1 ŠD Extrem
P
ŠD Extrem 1 : 10 Futsal klub Dobrepolje
P
KMN Miklavž TBS team24 4 : 1 ŠD Extrem
N
ŠD Extrem 4 : 4 KMN Meteorplast


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Kebelj Avto Aleš 13 5 1 7 29
ŠD Extreme 13 7 1 5 46
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Kebelj Avto Aleš 7 3 1 3 19
ŠD Extreme 7 3 1 3 23
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Kebelj Avto Aleš 6 2 0 4 10
ŠD Extreme 6 4 0 2 23



Vse medsebojne tekme

19/20  13.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 17.01.2020, ob 19.30  Futsal klub Kebelj - ŠD Extrem 2:6  (0:2) 
19/20  6.krog  Nova vas, Športna dvorana Bloški smučar, 25.10.2019, ob 19.30  ŠD Extrem - Futsal klub Kebelj 2:1  (1:1) 
18/19  17.krog  Oplotnica, Športna dvorana Milenij Oplotnica, 01.03.2019, ob 19.30  Futsal klub Kebelj - Extrem Sodražica 6:2  (2:0) 
18/19  8.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 23.11.2018, ob 19.30  Extrem Sodražica - Futsal klub Kebelj 8:0  (2:0) 
17/18  10.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 15.12.2017, ob 19.30  ŠD Extrem - Futsal klub Kebelj 6:1  (2:0) 
17/18  1.krog  Oplotnica, Športna dvorana Milenij Oplotnica, 29.09.2017, ob 20.00  Futsal klub Kebelj - ŠD Extrem 3:2  (1:0) 
13/14  21.krog  Oplotnica, ŠD Milenij, 05.04.2014, ob 20.00  - 2:4  (2:3) 
13/14  13.krog  Oplotnica, ŠD Milenij, 08.02.2014, ob 20.00  - 1:1  (0:1) 
13/14  6.krog  Sodražica, ŠD Sodražica, 22.11.2013, ob 19.30  - 4:1  (4:0) 
12/13  22.krog  Oplotnica, ŠD Milenij, 09.03.2013, ob 18.00  - 2:6  (1:3) 
12/13  11.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 30.11.2012, ob 19.30  - 2:3  (1:0) 
11/12  15.krog  Oplotnica, ŠD Milenij, 10.02.2012, ob 20.00  - 3:2  (2:0) 
11/12  4.krog  Ribnica, Športni center Ribnica, 04.11.2011, ob 18.30  - 1:4  (1:2) 

19. krog
Dlan Logatec  :  KMN Meteorplast
Futsal klub Kebelj  :  ŠD Extrem
Futsal klub Dobrepolje  :  KMN Miklavž TBS team24
Mlinše  :  MNK Kix Ajdovščina

LESTVICA
1 Futsal klub Dobrepolje 18 42
2 Mlinše 17 41
3 KMN Miklavž TBS team24 17 31
4 KMN Meteorplast 18 26
5 MNK Kix Ajdovščina 17 25
6 ŠD Extrem 18 17
7 Dlan Logatec 17 10
8 Futsal klub Kebelj 14 5

STRELCI
1. Gal Škulj 31
2. Luka Kolar Robnik 21
3. Nik Smrkolj 17
4. Tim Lipovšek 15
Janez Močnik Guna 15
6. Alen Blatnik 14
7. Aljaž Ruis 13
8. Matjaž Trkman 12
Matjaž Švajncer 12
10. Ismar Dedić 11
Bojan Klemenčič 11
12. Matic Ratej 10
Rok Buzeti 10
14. Anej Batistič 9
Matic Goznik 9
Blaž Gorinšek 9
Igor Legčevič 9
Jure Mezek 9
Gregor Klinc 9
20. Kevin Strnad 8

DELI NA