17. krog |  Slovenska Bistrica, Športna dvorana Slovenska Bistrica |  14.02.2020

Futsal klub Kebelj

  :  

Dlan Logatec

Sodniki: Jurič Dražen , Kovačič Rade
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Futsal klub Kebelj
P
MNK Kix Ajdovščina 5 : 0 Futsal klub Kebelj
P
Mlinše 10 : 2 Futsal klub Kebelj
P
Dlan Logatec 9 : 5 Futsal klub Kebelj
P
Futsal klub Kebelj 2 : 6 ŠD Extrem
P
MNK Kix Ajdovščina 7 : 3 Futsal klub Kebelj
Dlan Logatec
P
Dlan Logatec 6 : 8 KMN Meteorplast
P
ŠD Extrem 3 : 1 Dlan Logatec
Z
Dlan Logatec 2 : 1 Mlinše
P
Futsal klub Dobrepolje 3 : 2 Dlan Logatec
Z
Dlan Logatec 9 : 5 Futsal klub Kebelj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Kebelj Avto Aleš 8 4 1 3 35
MŠKD Dlan na dlan 8 3 1 4 42
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Kebelj Avto Aleš 4 2 1 1 20
MŠKD Dlan na dlan 4 1 1 2 20
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Kebelj Avto Aleš 4 2 0 2 15
MŠKD Dlan na dlan 4 2 0 2 22



Vse medsebojne tekme

19/20  14.krog  Logatec, Športna dvorana Logatec, 24.01.2020, ob 21.00  Dlan Logatec - Futsal klub Kebelj 9:5  (2:3) 
19/20  7.krog  Slovenska Bistrica, Športna dvorana Slovenska Bistrica, 08.11.2019, ob 20.30  Futsal klub Kebelj - Dlan Logatec 7:3  (2:1) 
18/19  11.krog  Oplotnica, Športna dvorana Milenij Oplotnica, 22.12.2018, ob 19.30  Futsal klub Kebelj - Dlan Logatec 5:11  (2:5) 
18/19  2.krog  Logatec, Športna dvorana Logatec, 06.10.2018, ob 20.00  Dlan Logatec - Futsal klub Kebelj 8:2  (5:0) 
17/18  11.krog  Oplotnica, Športna dvorana Milenij Oplotnica, 23.12.2017, ob 20.45  Futsal klub Kebelj - Dlan Logatec 4:4  (1:1) 
17/18  2.krog  Logatec, Športna dvorana Logatec, 07.10.2017, ob 20.00  Dlan Logatec - Futsal klub Kebelj 1:2  (0:0) 
16/17  14.krog  Oplotnica, Športna dvorana Milenij, 11.02.2017, ob 20.30  Kebelj Pizzeria Salama - Dlan Logatec 4:2  (1:2) 
16/17  5.krog  Logatec, Športna dvorana Logatec, 05.11.2016, ob 14.00  Dlan Logatec - Kebelj 4:6  (2:0) 

17. krog
Futsal klub Kebelj  :  Dlan Logatec
Futsal klub Dobrepolje 5 : 6 KMN Meteorplast
Mlinše 4 : 1 ŠD Extrem
KMN Miklavž TBS team24 2 : 6 MNK Kix Ajdovščina

LESTVICA
1 Futsal klub Dobrepolje 18 42
2 Mlinše 17 41
3 KMN Miklavž TBS team24 17 31
4 KMN Meteorplast 19 29
5 MNK Kix Ajdovščina 17 25
6 ŠD Extrem 18 17
7 Dlan Logatec 18 10
8 Futsal klub Kebelj 14 5

STRELCI
1. Gal Škulj 31
2. Luka Kolar Robnik 21
3. Nik Smrkolj 17
4. Janez Močnik Guna 15
Tim Lipovšek 15
Aljaž Ruis 15
7. Matjaž Švajncer 14
Alen Blatnik 14
9. Rok Buzeti 12
Matjaž Trkman 12
11. Bojan Klemenčič 11
Matic Goznik 11
Ismar Dedić 11
14. Matic Ratej 10
15. Gregor Klinc 9
Jure Mezek 9
Anej Batistič 9
Blaž Gorinšek 9
Igor Legčevič 9
20. Patrick Kolar Robnik 8

DELI NA