25. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT | 

Drava Dakinda Ptuj

  :  

Mura

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Drava Dakinda Ptuj
N
Drava Dakinda Ptuj 2 : 2 MB Tabor
P
A2S Celje 5 : 0 Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 2 : 4 Kety Emmi Bistrica
P
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Aluminij
P
Mura 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Mura
Z
Fortis Jarenina 0 : 2 Mura
P
Mura 1 : 3 Krško
P
Maribor 3 : 1 Mura
Z
Šampion 0 : 3 Mura
Z
Mura 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 7 3 1 3 13
Mura 7 3 1 3 17
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 3 2 0 1 8
Mura 3 1 0 2 8
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 4 1 1 2 5
Mura 4 2 1 1 9



Vse medsebojne tekme

19/20  12.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 26.10.2019, ob 11.00  Mura - Drava Dakinda Ptuj 3:1  (1:0) 
18/19  17.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 23.03.2019, ob 11.00  Drava Ptuj - Mura 3:0  (2:0) 
18/19  4.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 05.09.2018, ob 16.30  Mura - Drava Ptuj 0:1  (0:0) 
17/18  15.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 11.11.2017, ob 11.00  Drava Ptuj - Mura 3:2  (2:1) 
17/18  2.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 23.08.2017, ob 17.00  Mura - Drava Ptuj 2:2  (1:1) 
16/17  20.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-igrišče z umetno travo, 15.04.2017, ob 11.00  Drava Ptuj - Mura 2:6  (0:4) 
16/17  7.krog  MURSKA SOBOTA, FAZANERIJA - UMETNA TRAVA, 17.09.2016, ob 16.30  Mura - Drava Ptuj 4:1  (3:0) 

25. krog
Maribor  :  Fortis Jarenina
Šampion  :  Krško
Drava Dakinda Ptuj  :  Mura
Rudar Velenje  :  Aluminij
Vipoll Veržej  :  Kety Emmi Bistrica
Dravograd  :  A2S Celje
Aluvar Gančani Beltinci  :  MB Tabor

LESTVICA
1 Maribor 16 45
2 Krško 16 37
3 Aluminij 16 36
4 Mura 16 31
5 A2S Celje 16 31
6 Rudar Velenje 16 29
7 Dravograd 16 26
8 Fortis Jarenina 16 19
9 Šampion 16 17
10 Drava Dakinda Ptuj 16 14
11 Vipoll Veržej 16 14
12 Kety Emmi Bistrica 16 12
13 Aluvar Gančani Beltinci 16 5
14 MB Tabor 16 4

STRELCI
1. Elmir Avdić 19
2. Jaka Čuber Potočnik 16
3. Luka Baš 14
4. Črt Vuković 13
5. Žan Antič Kurbus 11
Nejc Krivec 11
7. Niko Kasalo 10
8. Maj Drobne 9
Luka Brodnjak 9
Danej Hojnik 9
11. Gašper Recek 8
12. Matej Cener 7
Gal Kranjčič 7
Tine Čuk 7
Enej Šarlah 7
16. Nejc Nedeljko 6
Luka Pučnik 6
Luka Topalović 6
Damjan Vukolić 6
20. Dejan Fink 5

DELI NA